מדוע סכום הקבלה לא מופיע בסכום אחד בלקוח

פורומים שימוש במערכת מדוע סכום הקבלה לא מופיע בסכום אחד בלקוח

אורח
    כאשר מפיקים קבלה -בקופה, השקים מופיעים אחד אחד בנפרד , וכך גם בחשבון הלקוח במקום בסכום אחד.
    יש לנו 3 חברות 2 ותיקות שבלקוח נרשם בסכום אחד, רק שלישית חדשה שפתחנו ,נרשם בנפרד.
    בכל מקרה ב 3 החברות העמודה במסך קופות
    בהגדרות כספים עמודה-": קבלה /הפקדה בסכום
    אחד לא מסומנת ב V
    אז למה זה קורה בחברה החדשה ??
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    השאלה שהיתה אמורה להישאל היא השאלה האחרונה שלך, כי את התשובה לשאלה שבכותרת כבר גילית.

זה פשוט הגדרת ברירת מחדל של המערכת בעת הוספת חברה חדשה.

אלון.

אלמוני
    אורח
    אבל למרות שאני מסמן את העמודה
    בהגדרות כספים -קופות-עמודה-": קבלה /הפקדה בסכום אחד ב V
    עדיין הקבלה נרשמת בלקוח באופן מפורט
    אז האם יש עוד מקום להגדרה ,שקובע את
    אופן הרישום בחשבון הלקוח
    תודה- דוד
    צר לי, אך איני בדיוק מבין לאן אתה חותר.

האם אתה מתכוון שבהדפסת הקבלה הצקים מופיעים באופן מפורט, או שבפקודת יומן יש לך פירוט בשורות מרובות, או שבכרטסת חשבון הלקוח זה מפורט?

אומר לך כך:
    אם התשלום מתבצע במספר צקים, אז בהדפסת הקבלה הם יוצגו.
    בתנועות שבחשבון הלקוח, תמיד תראה שורות מפורטות כאשר תאריכי הערך שונים, כי זה גם חשוב עבור גיול החובות.
    מה שקובע סימון ה-V בשדה 'קבלה\הפקדה בסכום אחד', הוא כיצד יראה תנועת היומן של הקבלה. ללא הסימון תוצג התנועה במספר שורות בהתאם לתאריכי הערך, ועם הסימון התנועה תוצג בשורה מסכמת של כל הסכום.

אם מה שהסברתי אינו התשובה שחיפשת, אנא פרט. אשמח אם תצרף צילומים של דוגמאות בין הרצוי למצוי.

אלון.

עפר שקד
    משתתף
    שלום דוד

בעת רישום קבלה אנו מצפים שהתקבולים יפורטו בחשבונות הקופות השונים בצורה יחידנית וזאת כדי שנוכל להמשיך בצורה תקינה את תהליך ההפקדה ובקרת הקופות.

אבל תמיד נשאלת השאלה האם בצד החובה, קרי בחשבון הלקוח יש צורך לראות את אמצעי התשלום מפורטים או בשורה מסכמת.
    התשובה לכך תלויה בהחלטות וההרגלים של מחלקת הנה"ח. ההשפעה על על כך מתבצעת בהגדרת סוג התנועה של הקבלה. אנא גש לתפריט: כספים > תחזוקת כספים > הגדרות כספים > סוגי תנועות יומן > סוגי תנועות יומן. ואתר את סוג התנועה "ק" של הקבלה.
    עבור בבקשה למסך הבן "תבנית התנועה".
    תבני התנועה מעט מורכבת משום שהיא אמורה לתת פתרון לנושאים כגון "נכוי במקור" שביצע הלקוח בעת התשלום וגם תהליך של הנחה אוטומטית במקרה של הקדמת תשלום (תהליך שאיננו מקובל בארץ אבל מיושם בארה"ב).
    הנקודה שאליה אני רוצה לכוון אותך היא שדה "פיצול ?" המסומן ב V בשורת חשבון הלקוח הראשון.
    שדה זה הוא שמשפיע על פרוט התקבולים בחשבון הלקוח, באם תוריד אותו – הלקוח יחוייב בכל תקבולי הקופה בשורה אחת.

אלמוני
    אורח
    עופר כל הכבוד לפתרון זה בדיוק
    הבעיה שהייתה על פי המסלול שהנחתה אותי
    מחקתי את ה V שגרם לפיצול והבעיה נפתרה
    תודה על התשובה המפורטת
    דוד
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.