מחולל דוחות

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מחולל דוחות

אודה לעזרה. יצרתי דוח במחולל דוחות. בתוך הדוח הגדרתי עמודה חישובית שבביטוי שלה מוגדר כך: DOCUMENTS.TOTPRICE – DOCUMENTS.VAT – איך אני מוסיף הגדרה שיציג לי רק ערכים שהם גדולים מאפס בעמודה זו? או שמא צריך להוסיף עמודה חדשה?
    אודה להסבר מפורט.

תודה מראש

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אי אפשר תנאי על עמודת ביטוי
    ניתן לעשות בעמודה אחרת
    הדרך הפשוטה ביותר : לשים תנאי על אחת העמודות האלה שמשווה לשניה
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    yitzchok
    משתתף
    IL
    סליחה, מה שכתבתי היה רלוונטי אם המע"מ יכול להיות גדול יותר מהסה"כ ולא כ"כ יתכן

אולי תנאי על TOTPRICE יספיק, לחילופין אפשר בשיטה של תנאי על DUMMY או שרשור בכל תנאי אחר עם AND אם צריכים תנאי דווקא על ביטוי כזה

מקווה שהתשובה הכללית מקדמת אותך

אם הכוונה שיציג רק רשומות שבהן התוצאה של החישוב גדולה מאפס :

(DOCUMENTS.TOTPRICE - DOCUMENTS.VAT) >0

אם הכוונה לכך שבמקרים שהחישוב יוצא קטן מאפס – יוצג 0

MAXOP((DOCUMENTS.TOTPRICE - DOCUMENTS.VAT),0)
    מתן שלום!

ראשית, תודה.

שנית, ראה (מסמך מצורף) הגדרתי ביטוי כמו שרשמת בקוד של ערך גדול מ-0, ועדיין מקבל שגיאה.

אודה לעזרה.

תודה מראש על שיתוף הפעולה.

אמיר [file name=Doc2-20181017.docx size=190456]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Doc2-20181017.docx[/file]

yitzchok
    משתתף
    IL
    1. ליאור? נראה שאתה עונה למתן
    2. אין צירוף. חשוב להכניס תגית להודעה בנוסף להעלת הקובץ
    אלמוני
    אורח
    לגבי השגיאה בדו"ח: לעניות דעתי אתה צריך להשתמש בשורת DUMMY: בעמודת טבלה ובשם טבלה אתה רושם DUMMY. במסך הבן עמודות הדו"ח – הרחבה, אתה רושם

= 1
    AND (DOCUMENTS.TOTPRICE - DOCUMENTS.VAT) >0
    נועם שלום!

תודה על התשובה.

הגדרתי את מה שכתבת, אני מצליח להפיק דוח אבל עכשיו הוא מציג/שותל ערך 0 (גם אם יש ערך גדול מ-0 בתעודה) ואני רוצה שיציג (לא ישנה את הנתון האמיתי בתעודה) כל מה שגדול מ-0. ראה מסמך מצורף.

אודה לעזרה

תודה מראש
    אמיר [file name=doc6.docx size=87538]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/doc6.docx[/file]

אלמוני
    אורח
    מה מוגדר אצלך בשדה "מחיר אחרי הנחה"? אתה לא אמור להציג את ביטוי ה-DUMMY: הוא תמיד יהיה 1 בכל שורה מוצגת
    נועם שלום!

צרפתי אקסל של העמודות שהגדרתי בדוח. העמודה מחיר אחרי הנחה היא עמודה שהוספתי עם הביטוי במסך נכד עמודות הדוח – הרחבה:

(DOCUMENTS.TOTPRICE – DOCUMENTS.VAT) >0) – זה הביטוי שרשמתי, ועכשיו שיניתי למה שאתה המלצת.
    אני רוצה שהדוח יציג לי רק תעודות (במקרה זה תעודות משלוח או קריאות שרות) שהן מסומנות לחיוב, לא חיובו אבל הסכום שלהם לפני מעמ ואחרי הנחה גדול מ- 0.

דרך אגב, אני לומד עכשיו קורס תכנות, וזה חלק מהתרגולים שאני מנסה על דוחות אמיתיים שאני מנסה ליצור במסגרת העבודה.

תודה
    אמיר

לצערי אני לא מצליח לצרף את הקובץ. לא ברור למה זה לא מאפשר לי.
    אלמוני
    אורח
    אתה צריך שדה אחד DUMMY אשר קובע מה שיופיע בדו"ח ושדה אחר שיציג את הסכום, או DOCUMENTS.TOTPRICE או TOTPRICE פחות VAT ** ללא התנאי 'גדול מ-0'**.
    הצלחתי, תודה רבה!
מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.