מחולל הזמנת רכש

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מחולל הזמנת רכש

משתתף
    הי מנסה להוסיף מהדורת עץ מוצר לשורת הזמנת רכש
    א. לא לכל הפריטים יש מהדורת עץ (שוב פעם משהו עם חיתוך)
    ב. מנסה להביא מהדורה אחרונה

מצרף אקסל

מנסה לכתוב ביטוי ב תוקף תאריך =01/01/50 וז מביא
    מהודרה אחורנה אפשר להוסיף גם ריק?

כשאני מוסיף חיתוך בירוק זה לא מראה כלום (כניראה)
    הכוונה לעמודות בצהוב שמביאות לי יותר מדי פריטים [file name=PORDERITEMS.xls size=75264]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/PORDERITEMS.xls[/file]

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    מדוע אתה מבקש להוסיף שדה מהדורת עץ מוצר לשורות פריטי הזמנת רכש?
    מהדורת עץ מוצר קשור למוצר מטיפוס P. לפי הבנתי, האם אתה מבקש לבצע הזמנת רכש מספק עבור מוצר מיוצר במפעל?
    האם יש לך מערכת תעשייתית?

הסבר מהן מטרותיך.

y12345
    משתתף
    זה אילוץ (שלא מוצא חן בעיני) הפריטים הם הרכבות אצל קבלני מישנה P

ההצעה שלי היא להתחיל לנהל מעקב על מהדורה (שמופיעה בהזמנות רכש)
    אולי חד פעמית להעתיק כל מהדורות עץ מוצר ל מהדורה.

התבקשתי לברר יכולת הוספת מהדורת עץ (כי כך עבדו) לפני כן.

ראשית, לא ענית לי אם אתה עובד עם מערכת תעשייתית או מסחרית.

מה שאני מציע (וגם בטוח יותר וחבל על הפיתוח שהתבקשת לבצע) הוא להשוות בין מהדורת מוצר למהדורת עץ מוצר. זה הכי יעיל ממספר סיבות:

1) מהדורת מוצר משתקפת במסך האב של מוצרים. כדי לדעת איזו מהדורת עץ מוצר פעיל, צריך לשם זה לרדת למסך הבן מהדורות עץ מוצר במקום לראות זאת ישירות במסך אב.

2) מהדורת מוצר גם משתקפת במסכי הפירוט של מסכים שונים כגון: הזמנת רכש (כאשר מדובר על הזמנה מקבלן משנה), וגם בהזמנת לקוח ניתן לבחור את המוצר לאספקה ללקוח לפי "מהדורת המוצר" שלו.
    ניתן לומר, שמהדורת המוצר משמש כ"מפתח" עיקרי לזיהוי המהדורה במספר לא מבוטל של מסכים. ניתן גם לייחס מהדורה למוצר מיוצר או פריט חומר גלם, כלומר הוא די אוניברסלי.

מהדורת עץ מוצר שימושי בעיקר לתחזוקה ברורה של עצי מוצר, כלומר על מוצר אשר מנוהל לפי מהדורת עץ ישנם כללים נוקשים יותר בעת שינוי מבנה עץ המוצר שלו, וה-MRP מתחשב בו (לפי תאריכי התוקף של המהדורה) כדי לדעת כיצד לנהל את פתיחת הפקעות ואת תכנון הרכש עבור חומרי הגלם הנדרשים.

מומלץ לעיין בקבוע התכנון IdentRevs. זהו קבוע אשר מסוגל "לסנכרן" את מהדורת המוצר למהדורת עץ המוצר לאחר אישורו של האחרון.

אלון.

y12345
    משתתף
    תודה על התשובה המלומדת!
    האמת הייתי (שם) חיפשתי קבועים שכוללים *מהדר* לא מצאתי
    פיתרון מצויין ויעיל!!!
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.