מחיקת שורות כאשר יש נתונים במסך הבן

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מחיקת שורות כאשר יש נתונים במסך הבן

משתתף
    בניתי מסך חדש (כולל טבלה חדשה) שאחד השדות בו חותך לשדה תהליך של מוצר ממסך מוצרים.
    הוספתי את מסך 'פעולות בתהליך' כמסך בן של המסך שבניתי בדיוק כמו במסכים הסטנדרטיים (מסך 'פעולות בתהליך' PROCACT הוא מסך בן של מסך 'תהליכים' PROCESS) כדי להציג את הפעולות של התהליך הנבחר במסך שבניתי. הבעיה היא שעכשיו אני לא יכול למחוק שורות מהמסך שבניתי כיוון שיש ערכים במסך הבן.

אני רוצה שהנתונים במסך הבן 'פעולות בתהליך' רק יוצגו (לקריאה בלבד) ולא ימנעו מחיקה של שורות במסך האב.

יש דרך לעקוף את זה? או שאני חייב לבנות מסך וטבלה חדשים רק כדי להציג את הפעולות של התהליך?

תודה

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    מסיבה זאת ואחרות לא כדאי לקשר מסך סטנדרטי למסך פרטי.

אני מסכים שאתה צריך מסך אחר פרטי אבל אני לא רואה סיבה להוסיף טבלה. במה תמלא אותה ומתי?

בהנחה שמדובר (במסך הקיים) במסך רגיל שרק מציג נתונים קיימים מטבלאות רגילות (אין הכנה ב-preform) תוכל לבנות מסך משלך שדומה למסך ההוא. כמובן בתנאי שהוא לקריאה בלבד וחשוב לנסח את הקשר בין שני המסכים באופן אחר.

אני לא בדקתי איך המסכים שהזכרת בנויים אבל חשוב שלא תהיה במסך בן עמודה מטבלת הבסיס ובתנאי משתנה שמציין עמודה ממסך האב. אם יש סימן שווה אני חושב שלא ימנע מחיקה אבל רצוי להמנע מזה – אפשר להוסיף את התנאי הזה לתנאי אחר בעמודה אחרת בעזרת AND, לדוגמה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.