מחפש שדה שבו מנהלים "אצווה" של תוקף של מוצר

פורומים שימוש במערכת מחפש שדה שבו מנהלים "אצווה" של תוקף של מוצר

משתתף
    איזה מבין השדות הבאים הכי מדויק ונכון לנהל "אצווה" סוג של פג תוקף עבור פריטים ???

מצאתי בכרטיס פריט כמה שדות ואני מתלבט – מה קורה כאשר עובר התאריך שמוגדר בהם ? איך מקבלים התראה ? (חוק עסקי?)

"חודשי DC מותרים"

"מינימום ימי תוקף"  – העזרה F1 מדגיש זה קשור למשתמשים WMS  ואני לא משתמש WMS

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    זה לא יכול להיות במוצר כי זה לא ערך אחד לכל מלאי המוצר. צריך להיות משהו על המלאי, מאפיין לפיו ניתן להבדיל רמות מלאי

כך שתדע שממק"ט א' יש לך מ' יחידות של אצוואה ק' ונ' יחידות של אצוואה ר'

יש מספר מימדים ברמות מלאי

מזכרון, משהו כמו מוצר, מיקום (מחסן+איתור), סטטוס, פק"ע/מנה, ופעילות

בעקרון לדעתי מנה יכולה לתת מענה. רק ראיתי בעבר שיכול להיות קצת קשה לעבוד עם זה נכון, אולי בגלל שרציתי שהערך של כמות המנה יהיה נכון אבל אולי זה לא חשוב לכולם.

וגם מטבע הדברים אם רוצים לעבוד עם מנות אז חייבים לדווח מנה בכל תנועת מלאי רלוונטי אחרת לא תדע מה יש לך כי המערכת לא תדע להגיד לך.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    eyalshoe
    משתתף
    בוקר טוב

אם הבנתי למעשה מה שאתה אומר : אצווה ניתן לתת על כמות של מלאי מסוים שיש במחסן ו\או איתור

באופן פרטני לכל איתור ומיקום בנפרד ולא באופן גורף על המקט שיש בכרטיס פריט ?

yitzchok
    משתתף
    IL
    אם אתה רוצה לאמץ שדה קיים (אם יש מתאים) או להוסיף שדה לכרטיס פריט ולקבוע שתמיד, ברגע נתון, כל המלאי של מוצר מסוים שייך לאותו אצוואה ויש אותו תאריך תוקף, אתה יכול.

אני תיארתי לעצמי שיותר יתכן שיש במלאי אצוואות שונות, אם באותו מחסן+איתור, אם ב-מחסן+איתור-ים אחרים, והיית רוצה לדעת כמה יש לך מכל אחד.

תשחוב על זה כאילו המלאי מנוהל העזרת רשימה שמורכבת משורות שאומרות (בעצם כך זה עובד פחות או יותר אבל לא שמור בצורת מילים…)

במחסן A איתור B ממק"ט X כששייך למנה M ובסטטוס S – יש 10 יח'
    במחסן A איתור B ממק"ט X כששייך למנה M ובסטטוס T – יש 5 יח'
    במחסן A איתור B ממק"ט X כששייך למנה N ובסטטוס S – יש 100 יח'
    במחסן A איתור B ממק"ט X כששייך למנה N ובסטטוס T – אין כלום (אבל היה ולכן יש שורה)
    במחסן C איתור 0 ממק"ט X כששייך למנה M ובסטטוס S – יש 20 יח'

למנה M ולמנה N של מק"ט X יכולים להיות תאריכי תוקף שונים, ולא משנה באיזה מחסן הם נמצאים, אותו תאריך תוקף רלוונטי לכולם כי זה מאפיין של המנה.

במחסן A איתור B אם תסתכל באופן גורף תראה בכלל 115 יח' של X אבל המערכת יודעת להגיד לך שאתה צריך לבחון טוב כי 15 מהם הם ממנה M שתאריך תוקף שלא קרוב או עבר (נגיד) ועוד ה-15 מחולק ל-10 ו-5 ע"י סטטוסים שונים.

לא יודע אם זה דבר שמובן מאליו אבל חשבתי לציין כי אולי ישפוך קצת אור על מה שכתבתי וישלים את התשובה לשאלה שלך.

אם משהו עדיין לא ברור אז אני מקווה שהנ"ל יעזור כדי לחדד את השאלה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שנים, 10 חודשים ע״י yitzchok בגלל: הוספתי כמה מילים
    eyalshoe
    משתתף
    א. תודה רבה על ההשקעה וההסבר המפורט

משהו קטן שנשאר לא ברור מבחינתי אשמח להסבר עבור ההגדרות…

מנה = אצווה ?

סטטוס = S, T – יש לך משמעות או שזה אותיות המחשה בשביל הדוגמא בלבד ?

yitzchok
    משתתף
    IL
    כן רציתי לומר שאפשר ליצור "מנה" עבור כל אצווה שתקבלו.

ואכן הסטטוסים היו סתם לדוגמה. קרא כ- Goods ותקולים אם תרצה. כמו שאלה יכולים להיות באותו איתור גם מנות שונות של אותו מוצר יכולים להיות באותו איתור

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.