מיון בדוחות עצי מוצר

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מיון בדוחות עצי מוצר

משתתף
    שלום,
    בדוחות עצי מוצר ישנם מיקומים.(ייצור > מידול > מוצרים > דו"חות מוצרים > דו"חות עצי מוצר > עץ מוצר מודרג – נתונים הנדסיים)
    אציג דוגמא:
    C1
    C105
    C106
    C11
    המערכת מדרגת את מיקום C11 כגבוה יותר מ-C105, האם ניתן לשנות זאת ולסדר כדירוג נכון.
    C1
    C11
    C105
    C106
    תודה,
    יניב
מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 37 סה״כ)
  • Replies
    יניב
    משתתף
    מצ"ב [file name=_______________________________________.txt size=404]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/_______________________________________.txt[/file]
    Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב,
    תשנה את טיפוס העמודה ל INT. האם עובד ? אם לא. בצע הכנה לדוח ושלח את הקובץ
    C:/tmp/prep.err שנה לו את הסיומת ל txt לפני כן
    יניב
    משתתף
    אכן עובד.
    אבל התוצאה שקיבלנו היא לא הרצויה.
    ליאור,
    אם אני גוזל לך המון זמן אז נוותר .
    מצ"ב הדוח שקיבלתי.
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    זה בסדר. 🙂

תחזיר את המיון על השורה, וכך שהשינוי היחיד ביחס לדו"ח המקורי יהיה המיון של המיקום שיעבור לעמודה החדשה.

יניב
    משתתף
    אין עליך.
    תותח!!!!!!
    עובד מצויין.
    ליאור,
    אם אפשר עוד שאלה קטנה על הדרך:
    אני רוצה להוסיף עמודת כתיבה למסך(כמו עמודה פרטים), לא מקושרת לשום טבלה או עמודה, עמודה טיפשה שהמשתמש ימלא. זה אפשרי?
    בכל מקרה,
    תודה רבה וחג שמח.
    כרגיל עזרת לי מאד.
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    יופי. אני שמח שזה עובד. אם אתה רוצה להיות יותר צדיק מהרב הראשי, תן למיקום מיון גדול ב 1 מהמיון של העמודה החדשה. (בשביל שורות שהמיקום בהן הוא לא אות ומספר אחריה)

לגבי עמודה במסך, עקרונית זו פעולה פשוטה. על איזה מסך אתה מדבר ?

יניב
    משתתף
    נתתי.
    אני מעוניין להוסיף למסך ניהול מלאי > תחזוקת מלאי > מספרי RMA .
    יניב
    משתתף
    ליאור,
    יש לך תשובה?
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    אתה צריך להוסיף עמודה לטבלה מאוד חשובה במערכת – DOCUMENTS – כותרות תעודות המלאי.
    ולכן צריך פה משנה זהירות.

1. יש לך שרת טסט ? אם כן, אני יכול ללמד אותך להכין עדכוני מהדורה על הדרך. רוצה ?
    2. איזה מסד נתונים יש לך טבולה או אסקיואל ? אם טבולה – צריך לבדוק כמה שורות יש לך בטבלה הנ"ל – יש דוח שמציג את זה הוא נמצא ב מנהל המערכת > תחזוקת מערכת > תחזוקה שוטפת > בדיקת מספר רשומות בטבלאות.
    3. אם טבולה – אתה צריך להוציא את משתמשי המערכת בזמן הכנסת העמודה (או הרצת העדכון).
    4. וודא שיש לך גיבוי עדכני.

יניב
    משתתף
    ליאור,
    אתמול הוספתי את עמודת מק"ט לטבלת DOCUMENTS.
    עשיתי גיבוי והרצתי COUNT והכל נראה תקין(מקווה שלא גרמתי נזק).
    1.אין לי שרת טסט.מה כוונתך בלהכין עדכוני מהדורה?
    2.SQL. גם ב-SQL בכל הוספת עמודה צריך להוציא את המשתמשים מהמערכת?
    3.זה אמור להיות מסובך להוסיף עמודת כתיבה ריקה וטיפשה?
    תודה וחג שמח,
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    אוקיי.
    אז אתה צריך להכניס עמודה נוספת ל DOCUMENTS. תן לה קידומת (3 או 4), טיפוס CHAR או RCHAR (אם אתה הולך לכתוב שם בעיקר עברית אז RCHAR) רוחב 32 תוים אמור להיות מספיק.

צא מהפריוריטי ומכל המסכים וכנס חזרה.

אחרי זה – אתה פותח את מחולל המסכים. בעמודות המסך מכניס שם עמודת מסך (עדיף שזה יהיה תואם לשם עמודת הטבלה). תן לה מיקום לפי העדפתך ,חזור לכותרת והפעל את ההרצה הישירה – הכנת מסך.

ב SQL לא צריך להוציא משתמשים

בנוגע לעדכוני המהדורה – אני תמיד עובד בסביבת טסט-פיתוח. גם כדי לא להפריע לעבודה השוטפת ,גם להיות רגוע שאם אני עושה טעות לא קרה שום דבר. (תאמין לי – זה קורה גם לטובים ביותר. רגע אחד של חוסר ריכוז ואתה יכול להשבית את המערכת) והכי חשוב, אני יכול לעשות איזה ניסויים שאני רוצה וללמוד מזה. אחרי שגמרתי לפתח בסביבת הפיתוח אני "סוגר" את הכל לקובץ עדכון ומריץ אותו בשרת האמיתי

הוספת עמודה זה דבר פשוט עם פוטנציאל נזק מסויים ולכן השאלות שלי.

יניב
    משתתף
    אחלה. הוספתי נראה בסדר.
    נתתי לה טיפוס INT, ואני רוצה להזין לתוכה סריאליים, אם אני כותב 001 ,מוצג לה 1 ניתן לשנות זאת.ואם בכלל ניתן לקשר את הסריאלי עם לינק לא כעמודה טיפשה?
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    כן. אפשר.
    אתה יכול להשתמש בעמודה שהכנסת (או עמודת INT 13 חדשה אחרת) לביצוע הקישור – בעמודת חיתוך, טבלת חיתוך אתה רושם בהתאמה – SERN ו SERNUMBERS מזהה 5

מכניס עמודה חדשה להצגת מספר המכשיר – שם עמודה XXX_SERNUM, עמודת טבלה SERNUM, טבלה – SERNUMBERS, מזהה 5. תן לה מיקום ותכין את המסך.

יניב
    משתתף
    לגבי השאלה של האם ניתן שבעמודה החדשה שהוספתי הסריאלי יוצג כך:001 לא הבנתי את התשובה.
    ליאור,
    איך אני יכול ללמוד על כל נושא הפיתוחים יותר לעומק? אם אלמד SQL זה יכול לעזור? או שלומדים אך ורק מנסיון? בכל פעם שאני רוצה ליצור פיתוח אני נתקל בבעייה בגלל חוסר ההבנה.
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    לגבי ה 001 – אתה צריך שהעמודה תהיה CHAR או RCHAR.
    עמודות INT לא מציגות אפסים מובילים. גם לא נהוג לרשום כך נתונים שמופיעים בטבלה אחרת. אלא צריך ליצור קישור טבלה ההיא ולהציג את הנתון ממנה כי :

1. בדיקת ערכים – משתמש יכול לא לדייק בהכנסת ערך והמערכת תמנע זאת ממנו אם אתה מקשר
    2. זום ורשימות בחירה – אם אתה מקשר יש לך אותן בעמודה החדשה, אם אתה שם עמודה טפשה אין לך אותן.

ללמוד לפתח – אתה צריך זמן להתעסק בזה בשוטף. לימוד תיאורטי ללא עיסוק שוטף זה בזבוז זמן וכסף. SQL חייבים לדעת בשביל טריגרים, פרוצדורות ודוחות. אבל זה לא הכל. יש מדריך חדש בעברית באתר של אשבל – קורס תכנות מתקדם. אתה יכול לנסות להשתמש בו

מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 37 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.