מיפוי מקשי מקלדת שניתן להשתמש בהם בטריגר

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מיפוי מקשי מקלדת שניתן להשתמש בהם בטריגר

משתתף
    שלום לכולם,
    אני מכיר את החלק בSDK שמסביר על שימוש במשתנה KEYSTROKES על מנת לחקות הקשות מקלדת למיניהן (לדוגמא – שאילתות שונות או תנועה בין שדות).
    אני מעוניין לדעת אם ניתן להשתמש במשתנה זה על מנת לחקות הקשה על מקשי פונקציה או מקשים מיוחדים אחרים פרט לחצים ואסקייפ.
    אני רוצה לגרום לתוכנה שרצה ברקע "לקבל פעולת מקלדת" מהפריוריטי כדי לגרום לה לעשות פעולה שאח"כ הפריוריטי מושכת ממנה מידע.
    מדובר בתוכנה של קישור משקל דיגיטלי עם המחשב ואני רוצה שהיא תרשום לקובץ את המשקל כדי שהפריוריטי תוכל לדאוג שזה המשקל היחיד שרשום בשדה המשקל של האריזה עד שסוגרים את תעודת האריזה.
    אם אוכל לגרום לפריוריטי לשלוח לתוכנה "פקודת 'F9'", לדוגמא, אז את כל השאר אני מכיר מספיק.

האם למישהו יש נסיון עם המשתנה KEYSTROKES?
    האם מישהו יודע אם הוא שולח את הפקודות באופן פנימי או למערכת ההפעלה?

אשמח לקבל תגובות לנושא – זה די דחוף לי.

תודה

אורן

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הי
    המקשים שאני מכיר ש KEYSTROKES מקבל הם אלו שרשומים ב SDK + מה שקיים במערכת (אתה יכול לעשות חיפוש על המשתנה הזו בכל המערכת ולבחון את המופעים השונים שלו באמצעות WINDBI ו Find String)
    אורן קפלן
    משתתף
    תודה

הלכתי לבדוק וקודם כל למדתי איך למצוא מופעים של משהו במערכת.

דבר שני – אני רואה שהרוב המוחלט משמש לביצוע שאילתות ואני מניח שזה פשוט לא משדר את זה למערכת ההפעלה.

גם בנסיון להקליט מקרו שתוך כדי ההקלטה מקישים על F9 או כל מקש אחר מביא לאותה תוצאה בהתחשבות אך ורק למה שמשפיע על השדות.

תודה, אבל אני חושב שהכי פשוט ליצור תוכנה פשוטה שמפעילה את מערכת ההפעלה באמצעות API פשוט ולהכניס את זה לפרוצדורה או SUB שיקראו על ידי הטריגר.

מה נראה לך?

Lior
    מנהל בפורום
    הי אורן
    אתה יכול לפרט את סדר הפעולות שהמשתמש אמור לבצע ומה המערכת צריכה לעשות בכל שלב ?
    אורן קפלן
    משתתף
    היי ליאור

הרעיון הוא כזה – המשתמש מכניס קיצור מקלדת שמפעיל מקרו פשוט שמקליד "Packed" למספר לקוח (נניח Alt+9). ברגע שהשדה מעודכן המשקל של המשטח נרשם בשדה המתאים.

כלומר – ברגע שיש עדכון של שדה כלשהו במסך "אריזה ללקוח" המערכת בודקת אם יש ערך בקובץ טקסט שמכיל את המשקל. אם יש, הערך מוכנס לשדה המתאים. אם אין היא "לוחצת" F9, מה ששומר את המשקל לאותו קובץ שדיברנו עליו קודם. המערכת אז קוראת את הקובץ לתוך השדה. לפני שמעבירים את סטטוס האריזה ל"סופית" מתבצעת בדיקה אחרונה. אם הכל תקין אז לאחר שינוי הסטטוס משנים את תוכן הקובץ למחרוזת ריקה. אם לא אז המשקל מעודכן בשדה הרלוונטי ולאחר שינוי הסטטוס הקובץ מאופס.

העניין היחיד שחסר לי הוא ה"לחיצה" על F9 או כל רעיון אחר.

Lior
    מנהל בפורום
    למה לא פשוט לשים טריגר על השדה הזה שיקרא את המשקל לשדה המתאים ?
    אורן קפלן
    משתתף
    איך אני יכול לקרוא את המשקל מתוכנה אחרת?
    Lior
    מנהל בפורום
    התוכנה תרשום קובץ לאנשהו ברשת. תפעיל בטריגר ממשק שיקרא את הקובץ הזה לטבלת פריוריטי. משם תמשיך כרגיל
    אורן קפלן
    משתתף
    המממ…

רעיון לא רע בכלל!

אני צריך לפתח את זה רגע אבל נראה לי שנתת לי את הפתרון!

תודה!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.