מישהו יכול לבדוק משהו בשבילי?

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מישהו יכול לבדוק משהו בשבילי?

משתתף
    IL
    אם יש למישהו מערכת בגרסה הנוכחית ללא פיתוחים או כמעט שלא, זה יהיה הכי טוב.

למסכים חשבונית חו"ל וחשבונית מרכזת יש מסך בן "חשבוית – פרטים נוספים".
    אני מצליח לעדכן שדות במסך זה בחשבונית קיימת אבל לא מצליח לרוקן שדות. אני סימנתי "להכניס ערכי null" – זאת לא הבעיה.

אני מעוניין לדעת אם אצלכם קורה אותו הדבר.
    כדי לבחון אם אני עשיתי משהו מוזר אני לא מפרט כאן את מבנה הממשק. אם מישהו ידווח שנפל על אותו הדבר נשווה ממשקים.

בעיקר אני רציתי לעדכן את השדה EC Sales List Flag אבל כשזה לא עבד ניסיתי שורה 2 של הכתובת. לא בדקתי עוד שדות בינתיים כי כפי שכתבתי עדכון לערך לא ריק כן מצליח ועדכון לערך ריק מצליח במסך על כל שאני מקבל רושם שיש משהו מיוחד במסך זה.

כמובן פתחתי קריאת שירות אצל פריוריטי סופטוור אך הם רוצים התחייבות לשלם על הבדיקה (למרות שהם כותבים, "אם יתברר שהתופעה נובעת מתקלה בחבילה הסטנדרטית, האבחון לא יחוייב"). אהיה יותר מוכן להתחיל בתהליך זה איתם אם אני אדע שאחרים רואים את אותו הדבר. ואם אצלכם זה עובד אנסה את הממשק שלכם…

תודה!

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    אלמוני
    אורח
    מצאתי חשבונית חו"ל סתמית בטיוטא ורשמתי 2 בשדה שציינת.
    הצלחתי לשנות את הערך ל-3 או ל-N באמצעות ממשק, אבל לא הצלחתי לאפס את השדה וגם לא למחוק אותו. אני עובד עם 17.1

"אם לא במוח אז בכוח" – הייתי מוותר על עדכון באמצעות ממשק ומעדכן את הערך ישירות באמצעות UPDATE

yitzchok
    משתתף
    IL
    נעם, תודה רבה

רק מבקש אישור מפורש:
    סימנת גם אתה "הכנס ערכי NULL"?
    כשכתבת "וגם לא למחוק אותו אתה מתכוון סוג רשומה כולל @ כדי למחוק את כל השורה מהמסך?"
    או התכוונת שלא עבד לא עדכון ל-" ולא עדכון ל-'0\'?

וגם שאין לך פיתוחים במסכים אלה לכל הפחות לא ב-CINVOICESCONT
    (כי יש לי פיתוחים ואני לא רוצה לגלות בסופו של דבר שיש כן קשר להם)

אני לא מתכוון לעדכן ישירות את הטבלה
    אשבל/פריוריטי תיקנו במשך השנים לא מעט באגים כי התעקשתי על מה שראיתי עד שהם הודו שבאמת היה איזה באג בשוליים, וגם הפעם אני אתעקש.
    אם יאשרו ולא יהיה להם פתרון מיידי ה-workaround שלי לא יהיה כתיבה ישירה לטבלה אלא הוספת שדה מוסתר שלא מבוסס עמודה, והפעלה על העמודה שאם יוכנס ערך תרוקן את השדה הסטנדרטי. כך כל הפעלות שיהיו ירוצו כמו שצריך.

YairM
    משתתף
    גם אני לא הצלחתי לעדכן ערך ריק בשום צורה,בשדה הזה דרך ממשק.

הגדרתי חוק במחולל נתונים סתם לצורך בדיקה ,לאחר שינוי בשדה כתובת קבע ערך ריק בשדה הבעייתי,וחוק נוסף שיקבע ערך סתמי בשדה כתובת 2,כאשר במסך הרלוונטי מתבצע שינוי בשדה כתובת אכן נקבע ערך ריק בשדה זה וערך בשדה כתובת 2,בהתאם לחוקים,אבל כאשר עדכנתי את הכתובת דרך ממשק ,החוק במחולל נתונים לא הצליח לעדכן את השדה הבעייתי אבל השדה כתובת 2 כן התעדכן.

yitzchok
    משתתף
    IL
    יאיר תודה רבה גם לך.

אבל כאשר עדכנתי את הכתובת דרך ממשק ,החוק במחולל נתונים לא הצליח לעדכן את השדה הבעייתי אבל השדה כתובת 2 כן התעדכן.

האם באמת נכון מה שכתבת "השדה הבעייתי"?
    נראה לי שאתה מדווח שלאחר עדכון שדה לערך (לא ריק) דרך ממשק, חוק במחולל נתונים מצליח לעדכן שדה שני לערך לא ריק אבל שדה שלישי לא הצליח לעדכן לערך לא ריק.

את השלישי כינית "השדה הבעייתי" אבל אני חושש שאם תחליף את החוקים כך שיקבעו ערך ריק בשני ולא ריק בשלישי מה שיהיה עקבי זה אי-עדכון ערך ריק ולא השדה.

תוכל בבקשה לאשר את זה?

אם זה אכן נכון זה מעיד על בעיה בעדכון לערכים ריקים גם באופן ישיר וגם באופן עקיף (מחולל נתונים) כאשר המסך מופעל ע"י ממשק.
    כמובן זה לא קורה אצל כל מסך, אבל אני סובר שיהיו עוד מסכים המציגים אותה התנהגות ואני מתכוון לחפש ולהגדיר את המכנה המשותף.

YairM
    משתתף
    אני יסביר שוב מה שעשיתי .

קבעתי שני חוקים במחולל נתונים.
    1.לאחר שינוי בשדה כתובת קבע ערך ריק בשדה EC Sales list flag.

2.לאחר שינוי בשדה כתובת קבע ערך ריק בשדה כתובת 2.

כאשר שיניתי פיזית את השדה כתובת במסך, שני החוקים פעלו ושני השדות עודכנו לריקים.כאשר שיניתי את השדה כתובת דרך ממשק,השדה EC Sales list flag לא התעדכן לערך ריק ןנשאר עם אותו ערך.ואילו השדה כתובת 2  כן התעדכן לריק והערך שהיה בו נמחק.

זה מסביר שגם חוק במחולל הנתונים לא עובד על שדה EC Sales list flag,כאשר מתבצע השינוי דרך ממשק בשדה שהוגדר במחולל נתונים,ולפי הכללים כיוון שעדכון דרך ממשק מהווה כאילו הקלדה במסך,החוק כן היה צריך לעבוד.

שבת שלום.

roni
    משתתף
    לא קשור ישירות , אתה יכול להקים פריוריטי נוסף ללא פיתוחים על המחשב שלך
    יש הסבר בספרית התעוד איך עושים זאת
    yitzchok
    משתתף
    IL
    נכון, הייתי יכול.

חלקית מדובר בעצלנות, חלקית בגלל שראיתי ערך בהוכחת התופעה ע"י אנשים אחרים שלא בהכרח היו מפעילים את הממשקים באותה צורה. ובאמת מזה שיאיר שיחק גם עם חוקים של מחולל הנתונים למדנו עוד על המימדים של הבעיה.

דרך אגב (והגיע זמן שאעדכן) קיבלתי אישור מבית התוכנה שיש אכן בעיה ועלי למצוא בינתיים פתרון עוקף. ביקשתי אישור לעשות עדכון ישירות לטבלה במקרה הזה, כפי שנעם הציע, כי אני לא רואה בינתיים דרך אחרת (ואפילו אני לא בטוח איך אני אפעיל את זה)

מוזר יותר – באישור כתבו שהבעיה רק בעמודות ברוחב 1 למרות שראינו אחרת בשדות כתובת וגם אני הוכחתי את הבעיה הזאת בשדה דוא"ל במסך אחר לחלוטין. 🙁

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.