מכשיר עבור משימה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מכשיר עבור משימה

משתתף
    שלום,
    אני מנסה לקשר מסך מכשירים למסך יומן משימות באופן הבא:
    1 הוספתי עמודת INT מפתח N לטבלת יסוד של מסך יומן משימות
    2 הוספתי למסך יומן משימות עמודת חיתוך בין העמודה הנ"ל לעמודת SERN (מפתח A בטבלת יסוד של מסך מכשירים)
    3 הוספתי את עמודת מספר המכשיר למסך יומן משימות

הכנת מסך עוברת בסדר. אבל כאשר מגדירים מספר מכשיר במסך יומן משימות אז ברגע יציאה מהמסך הוא (מספר מכשיר) נעלם (לא נשמר בטבלת יסוד).מה הסיבה האפשרית לכך?

VILLEO

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הסיבה היא ש ה U של המכשיר הוא PART ו SERNUM לכן לא מספיק לבחור SERNUM אלא גם PARTNAME.
    תסתכל כיצד זה עובד במסך קריאות שרות
    Leon
    משתתף
    אני מתכוון לתת למשתמש רק אפשרות לקשר מכשיר עבור משימה ע"י ZOOM ו-F8. משתמש יבחר את מספר המכשיר אשר וודאי קיים במערכת ז.א. משתמש יצביע על שורה בטבלת מכשירים עם ערך חד-חד ערכי של עמודה SERN (מפתח A).במקרה הזה האם חשוב לקבל ערך U ?
    איפה טעות בלוגיקה שלי?
    Lior
    מנהל בפורום
    המשתמש שלך לא בוחר SERN אלא SERNUM. ו SERNUM אינו מפתח מלא. צריך להשלים אותו עם PART
    Leon
    משתתף
    מאוד קשה (לפחות בשבילי) להבין ממסך קריאת שרות (יכול להיות יש דוגמה אחרת?
    אבל עקרון הבנתי. לכן קישרתי גם טבלת מוצרים גם מכשירים (מצ"ב).עמודות חיתוך לא מוסתרות ואני רואה שכאשר בוחרים מכשיר אז ID שלו לא נכנס למשתנה מסך אבל אם לאחר להגדיר מק"ט אז מופיע גם ID של המק"ט גם ID שך המכשיר.יכול להיות זה הנכון?
    אחרת איך להחזיר משתנה מכשיר ומק"ט יחד?
    Leon
    משתתף
    מצ"ב קובץ אקסל
    VILLEO [file name=SAMPLE.xls size=22016]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/SAMPLE.xls[/file]
    Lior
    מנהל בפורום
    ככה צריך לעשות את זה.
    Leon
    משתתף
    לא הבנתי בדיוק את התשובה.
    מה שבאקסל שלי זה בסדר או חסר קובץ מצורף בתשובתך?
    Lior
    מנהל בפורום
    האקסל שלך בסדר
    Leon
    משתתף
    תודה רבה
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.