ממשקים לשימוש כמה פעמים בו-זמנית

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי ממשקים לשימוש כמה פעמים בו-זמנית

משתתף
    IL
    אני מחפש טיפים להקמת ממשקים האפשר יהיה להשתמש בהם כמה פעמים בבת אחת.
    היו חושבים שזה פשוט אבל גם בטעינה מטבלה וגם מקובץ כל המקרים צריכים להשתמש באותו מקום ואז מה עושים אם זה בשימוש ע"י טעינה אחרת.
    יש למישהו ניסיון בזה?
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    esti levie
    משתתף
    בהרצה מקובץ, אתה יכול להעתיק את הקובץ הצידה
    עם שם יחודי ולהריץ את הממשק על הקובץ המועתק. כך לא תדרוס את הקובץ עליו אתה רץ.

these parameters tell the DBLOAD program to load the file that comes after the -i option
    EXECUTE DBLOAD '-L', 'Example.load', -i, :PATH;

yitzchok
    משתתף
    IL
    אני הייתי די בטוח שיש אפשרות כזאת (לקבוע קובץ מקור) אבל היא לא מתועדת בסעיף של DBLOAD בSDK גרסה 0.7 – רק בסוף, שם לא ראיתי. לכן תודה אסתי שהזכרת.

אבל בכל מקרה לא פירטתי מספיק. התכוונתי שאני רוצה להפעיל טעינה למסך. מתבשל לי רעיון. עשיתי משהו דומה בעבר אבל תאמינו זה מסורבל.

אשמח אם יש למישהו אחר טיפ. שוב: רוצה לטעון למסך מקובץ שאני קובע שמו, בצורה שמאפשרת להריץ כמה פעמים בבת אחת. זאת אומרת חייב להיות שאין קטע בדרך בו כולם שמים את הנתונים באותו מקום (דוגמת טבלת טעינה אמיתית בלי לינק וכו')

תודה!

esti levie
    משתתף
    יצחק,

לא הבנתי את הבעיה.
    יש אותו הדבר גם עבור טעינה למסך

EXECUTE INTERFACE interface_name 'msgfile' ['-L' 'link_file'], ['-w'], ['-ns'], ['-nl'],
    ['-nv'], ['-noskip'], ['-enforcebpm'], ['-t'], ['-W'], ['-o' [,'-f', 'output_file']], ['-debug', 'debug_file'], ['-repeat'] ['-l table_name1' 'link_file1' [, …'-l table_name10' 'link_file10']] ;

yitzchok
    משתתף
    IL
    מבין האופציות שם איזה יתן לי לרשום קובץ כלשהוא ולנתב את הטעינה לקרוא מאותו קובץ?

נכון אפשר למסור טבלת טעינה בתור קובץ אבל לא נראה לי שיש אפשרות למסור קובץ טקטס (ברוחב קבוע או מופרד טאבים או XML וכו')

אלא אם כן f- עובד גם לטעינה כמו בפריקה אבל הם כותבים שזו אופציה עבור פריקת נתונים דווקא (וכך זה נראה מהסינטקס שאת מצטטת, ש f- תלוי ב o-)

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.