ממשק נכשל כשמורץ מתפריט ועובד ממחולל הפרוצדורות

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי ממשק נכשל כשמורץ מתפריט ועובד ממחולל הפרוצדורות

משתתף
    שלום וברכה,

אני מריצה פרוצדורה (שמפעילה ממשק) ממחולל הפרוצדורות באמצעות לחצן "הפעלת דוח/פרוצדורה" – ועובד תקין.

כשאני מריצה את אותה הפרוצדורה מתפריט אני מקבלת שגיאה בדוח שגיאות :
    "הממשק למסך הזמנות לקוח נכשל כיוון שנעשה שימוש בשם משתמש אחד למספר עובדים שונים. אנא פנה למרכז השירות."

הממשק מאד פשוט – מכניס רק ערך מספר הצעת מחיר לתוך שדה ה"מ במסך הזמנות (OPENORDBYCPROF).

יש רעיונות?

תודה,
    תמי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    roni
    משתתף
    האם יש פרמטר בפרוצדורה שיש אליו LINK בקוד ללא INPUT ? לדוגמה לינק ל PAR
    במקרה כזה הפרוצדורה תעבוד רק כהפעלה ישירה
    tamif
    משתתף
    הבנתי תודה!
    tamif
    משתתף
    שוב שלום,

פתרתי את הבעיה אצלי ע"י שינוי בפרוצדורה – במקום הלינק ל PAR – פתיחת המסך הרצוי ופרמטר INPUT, מה שמאפשר לבחור מספר הצעות מחיר וליצור מהם הזמנות.

כעת הפרוצדורה עובדת תקין מהתפריט מהמחשב שלי (הרשאת TABULA) אבל לא מהמחשב של המשתמשים.. ההודעה אותה הודעה

"הממשק למסך הזמנות לקוח נכשל כיוון שנעשה שימוש בשם משתמש אחד למספר עובדים שונים. אנא פנה למרכז השירות." :S

האם יש רעיונות נוספים?

רוב תודות,
    תמי

אורן קפלן
    משתתף
    היי תמי,
    אם זה עניין של משתמשים שונים – יש מצב שלא הוכנו ההרשאות כמו שצריך? שלמשתמשים אין את ההרשאה כמו שצריך לפרוצדורה ולמסך הרלוונטיים?

ניסית ליצור משתמש ניסוי עם הרשאות מלאות על כל ישויות המערכת אבל לא בקבוצת tabula ולראות אם הוא מצליח להריץ אותו?

עוד דבר שמעניין לנסות – האם עם משתמש שונה על המחשב שלך זה עובד? עם משתמש tabula על מחשב של משתמשים? להחליף בשתי הבדיקות האחרונות את המילה מחשב במילה משתמש מחשב?

אשמח לקבל עדכונים.

אורן

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.