מניפולציה על עמודה חדשה במסך

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מניפולציה על עמודה חדשה במסך

משתתף
    שלום לכולם,

אני צריך לבצע מניפולציה על עמודת טלפון במסך חשבונית מס בפריוריטי ולשם כך אני פונה לעזרתכם 🙂

בקצרה, אני צריך להסיר את התו הראשון מעמודת טלפון לקוח במסך חשבוניות (עמודה מקורית).

כלומר, אני מעוניין לפתוח עמודה חדשה, ולהכניס לתוכה אחרי המניפולציה בעצם את הערך של הטלפון של הלקוח ללא הספרה הראשונה, שהערך: 0528123456 יהיה – 528123456 – ללא ה-0 בקידומת.

העמודה המקורית היא ביטוי/תנאי מקורי של המערכת הלוקחת את הטלפון המופיע בחשבונית (NSCUST.PHONE)

אשמח לעזרתכם איך ניתן לבצע זאת, כל הרעיון הוא לסדר את פורמט הטלפון כדי שאוכל לשלוח הודעת SMS והחברה שמולה אנו עובדים דורשת מספר גלובאלי, ללא קידומת 0.

תודה רבה רבה והרבה בריאות לכולם!

אופיר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    בגדול אתה צריך לכתוב קצת קוד שיעבור על כל המספר וינקה אותו, וירשום את התוצאה לעמודה שלך. הרי אתה לא רק צריך להוריד את ה-0 (אתה צריך גם להוסיף 972?) אלא גם לטפל ברווח או מקו או כל טקסט אחר שיכניסו.

בעיניי הקושי היותר גדול זה מתי לבצע את זה. הרי יש כמה דרכים להכין חשבונית ויש לדאוג שהקוד ירוץ אחרי כמה שיותר מהם. אני לא בטוח שאתה צריך לרוץ רק על NSCUST – בתנאים מסוימים לדעתי תראה בעמודה זאת מספר שיש ב-CUSTOMERS או PHONEBOOK (זה מזכרון) אבל זה פשוט ביחס לנושא של מתי ירוץ

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    egenzler
    משתתף
    אולי קצת ארוך – אבל אחלה פתרון.

:F = 'עמודה קיימת'
    :F2 = 'עמודה חדשה'

UPDATE ****** SET :F =
    STRCAT('972',
    ITOA(ATOI(
    STRCAT(
    STRPIECE( :F, '-' , 1 , 1),
    STRPIECE( :F, '-' , 2 , 1),
    STRPIECE( :F, '-' , 3 , 1),
    STRPIECE( :F, '-' , 4 , 1))),0));

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שנים, 7 חודשים ע"י egenzler.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.