מסגרת פנימית וחיצונית בדוחות

פורומים שימוש במערכת מסגרת פנימית וחיצונית בדוחות

משתתף
    רציתי שדו"ח מסויים יודפס עם מגרת כמו של טבלה. שיחקתי דרך "הגדרות HTML" של הדו"ח והצלחתי באמת לעשות מסגרת. הבעיה שהמסגרת יוצאת רק בדף הראשון, ובשאר הדפים יוצא ללא קווים. למישהו יש רעיון?
מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הי,

אתה יכול לצרף דוגמא ?

oren shavit
    משתתף
    דוגמא של הדו"ח המופק?
    Lior
    מנהל בפורום
    כן. שמור אותו כ mht וצרף להודעה
    oren shavit
    משתתף
    לצערי למרבה ההפתעה אין לי מושג איך לשמור אותו בתצורה הנ"ל. יש הסברים איפשהו?
    Lior
    מנהל בפורום
    אין שום בעיה. אנחנו שמחים לסייע.

תציג את הדוח באקספלורר ותבחר ב File >Save As
    בסוגי הקבצים תבחר mht

את הקובץ ששמרת תצרף להודעה בפורום.

oren shavit
    משתתף
    תודה על העזרה
    צרפתי את הקובץ
    oren shavit
    משתתף
    סליחה
    עכשיו צרפתי [file name=____________________________________________________________.zip size=14075]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/____________________________________________________________.zip[/file]
    Lior
    מנהל בפורום
    הי
    אני לא מבין מדוע שינית את הגדרות המסגרת. אתה יכול להציג אותה גם ללא שינוי כלשהו
    יש לך בצד שמאל למעלה ריבוע שבתוכו שני חיצים. אם תלחץ עליו, הדו"ח יפתח (ללא מצב גלילה פנימי). הדפסה שלו במצב זה מציגה את המסגרת שלו בשחור כמו שצריך.
    oren shavit
    משתתף
    אני אנסה
    oren shavit
    משתתף
    ניסיתי
    הוא מדפיס ללא קווים
    Lior
    מנהל בפורום
    התופעה חוזרת בכל דו"ח או רק בדו"ח הזה ?
    oren shavit
    משתתף
    מצאתי את הבעיה. זה בגלל שהגדרתי רווח יותר גדול בין התאים. ברגע שהורדתי את ההגדרה חזר להדפיס עם קווים. השאלה אם יש דרך אחרת להגדיל את הגובה של התאים?
    Lior
    מנהל בפורום
    במערכת מוגדר עיצוב ברירת מחדל לדוחות הכולל את צבעי הדו"ח, מסגרות, פונטים וכו'.
    ברגע שמעדכנים את אחת ההגדרות, צריך להגדיר מחדש את כל ההגדרות האחרות.

אני מציע שתחזיר את העיצוב של התאים (ריפוד – אם אינני טועה) ותשחק עם הגדרות המסגרת עד שתגיע לתוצאה הרצויה.

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.