מסך בן רב חברתי

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מסך בן רב חברתי

משתתף
    שלום.
    מישהו פיתח מסך בן רב חברתי הדרישה היא להפוך את מסך פירוט הזמנות רכש פתוחות למוצר כך שיציג את כל ההזמנות הפתוחות לפריט.

האם נדרש לפתח בדומה למסך בן מלאי רב חברתי עם pre form או שניתן בדרך אחרת

תודה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    צריכים לאסוף מכל החברות לתוך טבלה באותה חברה או רב-חברתי (כאשר המפתח בהתאם)

אני מניח שזה מה שעושה ה pre-form שאתה מזכיר

לא לשכוח שצריכים להביא לטבלה זו ערכים מוכנים להצגה ולא מפתח לקוח וכו'

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    שלי
    משתתף
    היי , בנושא דומה, אני מעוניינת להוסיף מסך בן למסך רב חברתי – "כרטיס עובד "
    אני רוצה שהמסך שאני מוסיפה יהיה רב חברתי, הגדרתי טבלה רב חברתית אבל אני לא מצליחה להגדיר את המסך כ"רב חברתי" למישהו יש רעיון ?
    yitzchok
    משתתף
    IL
    צריך להבדיל בין מסך רב-חברתי שמבוסס טבלה חד-חברתית ובין מסך שמבוסס טבלה רב-חברתית.

הראשון הוא בעצם מסך רגיל לו נתננו הכח לאסוף רשומות מסביבות שונות (לא בהכרח כולם) ולטייל בין הסביבות תלוי ברשומה עליה אנו עומדים.

בסוג השני אנחנו בעצם נשארים בסביבה המקורית ועובדים עם נתונים שמשותפים לכל החברות.

לכל הפחות אין דבר כזה מסך בן רב-חברתי מהסוג ההראשון – מסכי בן נמצאים בסביבה שנבחרה במסך האב.
    ולשים מסך מהסוג השני כמסך בן של מסך מבוסס טבלה חד-חברתית די בעייתית בגלל הקשר בין המסכים – הנתון המקשר חייב להיות משהו בעל משמעות למסך בן שהוא "מעל" החברות.

מקווה שהסברתי.

שלי
    משתתף
    היי יצחק, תודה רבה על התשובה.
    אשמח לחידוד נוסף עבורי –
    מסך כרטיס עובד הינו מסך שמבוסס על טבלה רב חברתית (אני יכולה לראות את הנתונים של כל העובדים בכל הסביבות )
    אני רוצה להוסיף מסך בן למסך זה – ושאת המסך שאני מוסיפה גם ניתן יהיה לראות בכל החברות.
    האם מספיק שאבנה טבלה רב חברתית (טבלה מטיפוס 2 ) ואז אראה את המסך הזה בכל החברות או שצריך לעשות פעולה נוספת ?
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא, רק שתהיה טבלה רב-חברתית (2)

אם תעשי טבלה רגילה (0) תראי את המסך בכל סביבה אבל הנתונים שתראי ישתנו לפי החברה בה פתחת את מסך כרטיס עובד. לדוגמה לכך יש הבדל בין מסכי הבן "פרטים אישיים" (רב-חברתי) ובין "נתונים לחברה נוכחית" (לפי חברה).

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.