מספור שורות בדוח HTML

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מספור שורות בדוח HTML

משתתף
    שלום חברים,

הוספתי עמודה לדוח שמחזיקה את הערך SQL.LINE כדי שיוצגו מספרי שורות .

האם ניתן לקבע את העמודה כך שלא תשתנה במידה ואני מבצע מיון לעמודה אחרת בדוח?

אם הגדרתי עמודה אחרת כעמודת מיון , עמודת ה- SQL.LINE מתערבבת גם.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    המספור של SQL.LINE נוסף לתוצאות לאחר המיון, לא לפני.

אם אתה רוצה למספר באופן חד-פעמי כזה, אך למיין לאחר מכן ולשמור על המספור שכבר הכנת, אתה צריך להכין את המספור (לא בהכרח כל תוצאות הדו"ח) בצד, דהיינו בטבלת לינק, ואז להשתמש בזה בשאילתת הדו"ח.

מקווה שהכוונה שלי ברורה, אם לא, בבקשה לפרט מה אתה רוצה לעשות. ב-SQL Server יש פונקציות חלונאיות אבל הן לא זמינות לנו בפריוריטי לצערי הרב מאוד.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    ofir
    משתתף
    שלום יצחק.
    אתה אומר שהמיון של sql.line
    מתבצע לאחר המיון של הדוח.
    בפועל גם אם העמודה הזו ממוינת במיון שני עדיין בדוח המספור מוצג לא ברצף הנכון.
    אולי הערכים של המיון צריכים התייחסות מיוחדת?
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני לא בדיוק עוקב.

כדי שנוכל לעזור הכי טוב בבקשה להפיק את השאילתא של הדו"ח בעזרת סביבת פיתוח SQL (פקודת Dump Report) ולהדביק כאן.
    צירוף דוגמה של התוצאה (אתה יכול לטשטש פרטים רגישים) יקל עוד. תסביר בקשר לאותה דוגמה מה לא טוב.

בינתיים אני מנסה להסביר שוב –
    נשמע שאתה אומר שאתם ממיינים את העמודה בה יש את הביטוי SQL.LINE.
    המערכת מתעלמת מהעמודה הזאת עד לאחר הרצת השאילתא, ותוך כדי העברת התוצאות לשלב הבא (אליך אם אתה סתם מריץ את השאילתא) היא מוסיפה את המספור לשורות לפי הסדר שהן חזרו, זאת אומרת לאחר כל מיון שתקבע. היות והעמודה של ה-SQL.LINE לא חלק מהשאילתא בכלל, הגדרת המיון על אותה עמודה חסרת משמעות.
    יכול להיות שבשאילתא שתקבל מה-Dump Report תראה את הביטוי בתוך השאילתא אבל אני מתכוון לשכבה עמוקה יותר.
    לדעתי כן תראה את זה אם תפיק את שאילתת ה-SQL Server של הדו"ח בעזרת הפעלה ישירה ממחולל הדו"חות. השאילתא שתחזור משם, עד כמה שאני זוכר, לא תכלול כל עמודה של מספור.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    יהודה
    משתתף
    נתקלתי באותה בעיה, האם הסתדרת?
    אלמוני
    אורח
    יש דרך אחרת למספר שורות (באמצעות שדה עם חישוב קבוצתי A) אבל מתברר שהשיטה הזו מבטלת את היכולת למיין את הנתונים מחדש (חסר קו מתחת לשם הטור).
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.