משימת מקור

משתתף
    none
    שלום,

רציתי לדעת האם ניתן וכיצד להוסיף פרטים של משימת המקור אל שורת המשימה המקושרת אליה (כשמשימת מעקב) ?

בעצם להוסיף נתונים ממשימת המקור כגון תאור המשימה (המקור) אל שורת המשימה אשר מקושרת אליה ?

תודה

יניב

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב
    מספר משימת המקור יושב ב CUSTNOTESA.PREVCUSTNOTE. זה כתוב בביטוי של עמודת המסך PREVCUSTNOTE אשר מציגה את הנ"ל.

אתה צריך להכניס עמודה מוסתרת CUSTNOTES.CUSTNOTE מזהה העמודה צריך להיות 5 ומעלה.
    ובביטוי שלה צריך להיות רשום:
    [code:1] = CUSTNOTESA.PREVCUSTNOTE[/code:1]
    כעת, כל עמודה מ CUSTNOTES עם המזהה שנתת – תציג את הערכים ממשימת המקור.

כל השדות שאתה מציג ממשימת המקור צריכים להיות לקריאה בלבד. כדי לאפשר רישום שלהם, זו אופה אחרת הכוללת טריגרים.

בהצלחה

YANIV MADMONI
    משתתף
    none
    היי ,

הצלחתי להוסיף פרטים מתוך הטבלה CUSTNOTES של משימת המקור אך אני מעוניין בפרטים מתוך הטבלה CUSTTOPICS או כל טבלה אחרת וכאשר אני מוסיף זאת למסך אני מקבל משימות משוכפלות … או דוח שגיאות

האם צירוף הטבלה הנ"ל משתמשת באותו ביטוי קודם או שיש צורך בביטוי אחר ?

יניב

Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב. כל טבלה שמשתתפת במסך מצריכה הגדרה לאופן בו היא מקושרת. אתה צריך לקשר גם את הטבלה השניה כדי להציג ממנה נתונים. יודע איך לבצע זאת ?
    YANIV MADMONI
    משתתף
    none
    היי ליאור ,

אינני יודע כיצד לבצע זאת אשמח להסבר ממך .

תודה מראש
    יניב

Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב
    כתבתי סדרה של מאמרים מפורט בנושא הזה בליווי דוגמאות בהקשר של דוחות.
    הם נותנים לך את הכלים למצוא את הקשר בין הטבלאות המשתתפות במסך כלשהו וליישם את הקשר הזה בדו"ח וגם במסך.
    מציע לך לקרוא אותם.

לעניין הספציפי שלך – תבצע חיתוך בין CUSTNOTES (החדשה שהוספת. דהיינו עם המזהה החדש) ל CUSTOPICS. גם CUSTOPICS צריכה להיות עם מזהה גדול מ 5.

כעת תוכל להציג שדות של CUSTOPICS של משימת המקור על ידי ציון המזהה שנתת ליד כ"א מן השדות שלה שאתה מביא למסך.

אורן קפלן
    משתתף
    ליאור,

אחלה מאמרים, אך באותו הקשר:
    בלי להיות חצוף (מדי) מתי ההמשך?

P-:

אורן

Lior
    מנהל בפורום
    לא מתוכנן בקרוב. אך אם תהיה דרישה גדולה אני אכתוב עוד.
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.