ניהול תהליך עסקי

פורומים שימוש במערכת ניהול תהליך עסקי

משתתף
    שלום לכולם
    רציתי לשאול כשמגדירים תהליך עבור הזמנה מסויימת (BPM) למה בסטטוס בלשוניתמעקב ביצוע אני רואה רק סטטוס טיוטא ואת יתר הסטטוסים שהקמתי לא מופיעים שם .
    תודה לכל המשיבים
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    האם במסך הגרפי של ניהול התהליך מכובה הדגל 'מעבר חופשי בין הסטטוסים'?
    ואם כן, האם העברת חיצים בין הסטטוסים הרגילים לסטטוסים שהוספת?

איך בדיוק בנית את הסטטוסים האלה? על איזה תהליך מדובר (הזמנת לקוח?, הזמנת רכש?…)

סוניה
    משתתף
    מדובר בתהליך הזמנה של לקוח אכן ביטלתי את המעבר החופשי בין הסטטוסים וציירתי חצים ביניהם.
    הסתדרתי פשוט אני לא הבנתי חשבתי שטעיתי אבל כשניסיתי לעשות דוגמא לפי התהליך אכן נפתחה ההזמנה בסטטוס טיוטא ראיתי בשדה סטטוס שאיון כל הסטטוסים אז הופיע לאחר טיוטא בדיוק הסטטוס שבהגדרתי וזה אכן נכון .
    תודה
    היי סוניה,

אז רק בשביל הסקרנות.
    האם מה שקרה לך בהתחלה הוא שלא היה לך חץ מסטטוס טיוטא לשאר הסטטוסים? זאת היתה הבעיה, או משהו אחר?

סוניה
    משתתף
    היי אלון
    היה לי חץ בין טיוטא לשאר הסטטוסים .
    אבל כשנכנסתי למסך ריק של הזמנה ועברתי לשדה סטטוס היה שם רק טיוטא
    ואז הבנתי שאני אמורה לראות את השדה הזה בלבד ורק לאחר שאפתח הזמנה ואגדיר סטטוס טיוטא ייפתחו שאר הסטטוסים הרלוונטים במקרה הזה מטיוטא = לאישור וכך
    תודה רבה לך
    אתה עוזר לי המון אגב במייל של האפיון כשהודיתי התבלבלתי בשם ורשמתי ליאור התודה הגדולה ההיתה לך וגם מודה לליאור ולכל העונים
    לפעמים משתמשים מסוימים נתקלים בתופעות מוזרות שלא היו צפויות אפילו למומחים שכאן. בגלל זה הייתי סקרן שתפרטי מה בדיוק עשית כאשר לא קיבלת את התוצאה הרצויה, כדי שחברי הפורום יידעו מראש כיצד להימנע מהחריגים או לטפל בהם.

בשם כולם תודה רבה על הפירגון. יש בפורום לא מעט מומחים שניתן ללמוד מהם. כל מערכת ERP נושא בתוכו תחומים רבים מאוד ולכל משתמש מומחה בפורום יש מספר תחומים מסוימים שהוא מומחה בהם הכי טוב וכאלה שפחות, אבל תמיד יהיה לכולנו בלי יוצא מן הכלל משהו ללמוד ממומחה כלשהו.
    לכן אני מבקש לנצל במה זאת על-מנת להביע תודה עמוקה לכל המומחים אשר מוצאים את הזמן לתת תובנה לכולנו. (וגם ברכת ברוך שובו ליצחק הנעדר זמן מה. היית חסר לנו, יצחק).

בנוסף לפירגון שלי אל המשתמשים המיומנים, ברצוני גם לפרגן למשתמשים הרגילים (ואת ביניהם, סוניה) אשר מביאים לפורום בעיות רבות ומגוונות שלא תמיד נתקלים בהם במסגרת העבודה הרגילה עם המערכת – וכך מעשירים את הידע של כולנו.

וכמובן פירגון ענק למקימי הפורום, ליאור ושותפו עופר, אשר יצרו סוג מסוים של "פריוריטי פייסבוק". :cheer:

אלון.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.