ניהול תהליך עסקי

פורומים שימוש במערכת ניהול תהליך עסקי

משתתף
    שלום
    1.איך אני מגדירה שסטטוס מסוים הינו עבור שני משתמשים בלבד לדוגמא אני רוצה לשמנהל יכול להחזיר את ההצעה לסטטוס תיקון לטיפול שני משתמשים בלבד( סוכן , מנהל X) האם להגדיר חוק על החץ מסטטוס אישור הנמנהל לתיקון העבר לטיפול סוכן , מנהל X
    2. איך אני מגדירה שכל פנייה של לקוח לארגון נענית ע"י מתן הצעת מחיר ע"י הסוכן של אותו לקוח.
    תודה
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    היי סוניה,

1)
    אני לא ממש מבין את השאלה הראשונה. לפי מה שהבנתי, את מבקשת שכאשר מנהל בכיר כלשהו רוצה לשנות אל סטטוס 'תיקון', אז בשדה 'לטיפול' יהיה רשום גם הסוכן וגם מנהל X? זה בלתי אפשרי לקבוע את זה לשניהם בו זמנית.

אם תירצי רק לאחד מהם, קיבעי חוק במחולל הנתונים.

2)
    לכל לקוח ניתן לקשר סוכן ברירת מחדל. הקישור מבוצע במסך לקוחות – לשונית 'פרטים נוספים'.
    כל תעודה שייפתח ללקוח המקושר לו סוכן, השדה 'סוכן' יתמלא אוטומטי.

אלון.

סוניה
    משתתף
    היי אלון
    לגבי סעיף 2: התכוונתי להגדיר במע' שניתן לפתוח הצעות מחיר רק ע"י סוכנים וכל סוכן רשאי לפתוח הצעה עבור הלקוח שהוא משוייך אליו בלבד .
    כלומר אם יש לי 4 סוכנים בארגון וכל סוכן משוייך ללקוח למשל :
    סוכן 1 משוייך ללקוח X
    סוכן 2 משוייך ללקוח Y וכך
    אני רוצה להגדיר קודם שרק סוכנים יוכלו לפתוח הצעת מחיר בנוסף כל סוכן רשאי לפתוח עבור הלקוח שלו בלבד לכן סוכן 1 לא יכול לפתוח ללקוח Y הצעה
    ניסיתי להגדיר חוק עסקי במסך הצעות – הצג שגיאה " כל סוכן רשאי לפתוח הצעה עבור הלקוח המשוייך אליו בלבד" בתנאי שהערך בשדה נושא לטיפול – יוזם שונה מקבוצת סוכנים שהגדרתי וכוללת כל הסוכנים הקיימים במערכת וגם בתנאי שנושא לטיפול יוזם שונה ממשתמש (שם הסוכן) וגם בתנאי שהערך בשדה הצעת מחיר- מס' סוכן שונה משם המשתמש(שם היוזם)
    וכך להעתיק את החוק כמספר הסוכנים אבל זה לא עבד
    איך אפשר להגדיר את זה דרך חוק עסקי או ניהול BPM או אם ישנה בכלל דרך אחרת ?
    תודה
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.