נספחים

פורומים שימוש במערכת נספחים

משתתף
    שלום.
    רציתי את עזרתכם בנושא נספחים בהזמנה.
    במסך הזמנת לקוח בכותרת ההזמנה קיים שדה נספחים מסוג צ'אק בוקס השדה בשדה מסומן "V"
    כאשר יש נספח אחד לפחות.
    רציתי לדעת היכן ניתן לשנות את ברירת המחדל מנספח אחד לפחות ל- 2 או יותר נספחים לפחות.

תודה על עזרתכם.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא ניתן.

זאת התנהגות סטנדרטית של המערכת.

בעצם אולי נכון יותר לומר שניתן לעשות פיתוח פרטי שירוד את הדגל אם יש רק אחד אבל זה ממש לא מומלץ כי אולי יש לוגיקה שמכבד את הדגל הזה במשמעות של נספח כלשהו.

יכול להיות שאפשר לעשות פיתוח פרטי ולהוסיף שדה דגל משלך – או אם כבר, ספירת נספחים – אבל יתכן מורכבות מסוימת בגלל שמדובר במסך בן משותף, אם אני לא טועה.

עוד לפני זה – אני חושד שטמון בתוך עניין של "לפחות שתיים" זה שאתה מעוניין להתעלם מהנספח הראשון – אבל מה אם הראשון הוא מהסוג שחשוב לך?

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    sami
    משתתף
    שני המסמכים חשובים לי.
    המסמך השני הוא מסמך אישור לקוח להזמנה.
    ולכן אני רוצה את הבדיקה.
    אני לא רוצה שיהיה אפשר לאשר את ההזמנהלצורך הפקת חשבונית אם חסר המסמך השני.
    אלמוני
    אורח
    חובה להשאיר את המנגנון הסטנדרטי כפי שהוא ולא לגעת בו בכלל.

תוסיף שדה מספרי לטבלת ORDERS – הוא יציג את מספר הנספחים שיש להזמנה.
    תוסיף הפעלה POST-FORM פרטית למסך EXTFILES. ההפעלה צריכה לוודא שהיא מופעלת ממסך ORDERS (תבדוק את ערך השדה :$$.EXTTYPE) ובהנחה שכן, צריך לספור כמה נספחים שיש להזמנה ואז להציב את המספר הזה בשדה בטבלת ORDERS.

יחסית מסובך, בעיקר בגלל שלמסך "נספחים" יש אבות רבים, לכן עליך להקפיד שההפעלה תופעל במקום הנכון וגם תספור את הדבר הנכון.

Lior
    מנהל בפורום
    חברים הבנאדם שלח הודעה בפורום שימוש במערכת. לא בפורום המפתחים. אתם בטוחים שהוא מבין על מה אתם מדברים ?
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.