נעיצת עמודת X בTabular Report (דוח פיבוט)

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי נעיצת עמודת X בTabular Report (דוח פיבוט)

משתתף
    היי,
    אולי השאלה הזו יותר מופנית כלפי נעם, אבל אני שולח פה בשביל הסיכוי שעוד מישהו נתקל בזה ומכיר את השטיק 🙂

האם מישהו יודע איך אני מסדר שהכותרת בדוח פיבוט תהיה נעוצה? כלומר, כשאני גולל בדוח למטה, שורת הכותרת כל הזמן תופיע לי.

אשמח לעזרה בנושא 🙂

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    yoram
    משתתף
    לאחר הפקת הדו"ח בפינה שמאלית העליונה יש זוג חצים שמופנים כלפי מעלה ומטה . בהנחה שגודל הדוח כלומר כמות העמודות המוצגות בדוח נכנס בדף אזי לחיצה על החץ צריכה לקבע את הכותרת כאשר גוללים את הנתונים כלפי מטה ומעלה .
    אלמוני
    אורח
    כתבתי לוח גנט שהוא למעשה דו"ח טבלאי. על פי רוב, הדו"ח מתאים את עצמו לרוחב המסך, כך אין בעיה. בחרתי בכוונה בטווח תאריכים גדול: השדות הקבועים שהייתי רוצה להקפיא (בלשון אקסל) עם אפיון גרפי G אינם נמצאים אבל החיצים עליהם כתב יורם כן נמצאים. אם אני מגלגל ימין כדי להציג את השדות הקבועים, סמל החיצים נעלם…. ספק רב אם יש פתרון.
    snoof123
    משתתף
    אני שואל את זה כי מישהו הראה לי שני דוחות של פריוריטי (שניהם טבלאיים).

אחד כשהכותרת שלו נעוצה כאשר אני גולל עם העכבר את הנתונים והשני לא (שני הדוחות הם רק פלטים ולא אוכל להתחקות אחרי מחולל הדוחות שלהם).

אלמוני
    אורח
    מה הם הדו"חות?
    snoof123
    משתתף
    אם הייתי יודע או שהייתה לי גישה אליהם כבר הייתי מפענח איך הם עשו את זה (;
    yitzchok
    משתתף
    IL
    בדקתי בכמה דו"חות טבלאיים שהכנתי לאחרונה.

לא שיניתי אותם לראות אם בודאות זה זה, אבל לאחר השוואה מול דו"חות בהם אין את הכותרת הנעוצה, הייתי מציע לנסות להגדיר אפיון גרפי G על כל עמודות הקיבוץ.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    snoof123
    משתתף
    תודה רבה על המענה, אני אבדוק את זה.
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.