עבודה עם מחולל דו"חות אקסל

פורומים שימוש במערכת עבודה עם מחולל דו"חות אקסל

משתתף
    שלום,

1 – עד עכשיו עבדנו עם תבניות בעיצוב תבניות של מחולל דו"חות אקסל עם אפשרויות בסיסיות ללא בעיה, והיינו עושים כל מיני חישובים נוספים אחר כך באקסל מיוצא.

2 – הקמתי תבנית חדשה אך הוספתי עמודות חדשות כמו החזרת ערך חודש ושנה שמחושב לפי תאריך.

כאשר אני מריץ את התבנית לפי סעיף 2, התבנית מנסה להקים קובץ עם עמודות חדשות שהוספתי, אך בסופו של דבר האקסל נפתח ללא עמודות שנוספו.

התבנית נשמרת בנתיב P:\system\document מסוג 97-2003 TEMPLATE, ומתוך הנתיב בפתיחה של הקובץ כן רואים עמודות חישוביות (סעיף 2).

ניסיתי בהקמת התבנית ישר לשמור כסוג קובץ 2007, אך זה לא עזר.

איך ניתן לשדרג את התבנית עם נוסחאות, ואפילו עם גיליון נוסף לטובת הרצת vlookupים לנתונם?

האם יש לזה פתרון אחר?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    אורן קפלן
    משתתף
    אני עובד הרבה עם תבניות אקסל
    הפתרון שאני עובד איתו כשהפריוריטי לא נותן לי את התוצאה החישובית שאני רוצה הוא בד"כ כזה:

כשיוצרים תבנית אקסל הוא יוצר גליון עבודה בשם Datasheet המכיל את הנתונים.(או משהו כזה)
    בכל מקרה – אני יוצר גליון חדש, נקי – ומושך את הנתונים שאני רוצה ומבצע את החישובים שאני רוצה בגליונות חדשים.
    כך הגליון שאליו מגיע המידע לא מושפע.
    כמו כן – חשוב מאוד בעת שמירת התבנית לשים לב לומר לאקסל לא לשמור את הנתונים ולבקש לעדכן אותם כל פעם מחדש כדי שהנתונים ימשכו כראוי מהפריוריטי.

בהצלחה

אורן

Efi Yacov
    משתתף
    היי אורן,

זה מה שאני עושה, חבל שלא ניתן למקסם את התבנית בצורה חכמה יותר פעם אחד ואז התבנית תעשה את העבודה כל פעם מחדש. לא נורא.

תודה על תשובתך!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.