עורך קוד לפריוריטי – Notepad++

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי עורך קוד לפריוריטי – Notepad++

מנהל בפורום
    שלום לכולם
    הוספתי לקטגורית כלי הפיתוח באיזור ההורדות באתר את Notepad++ עורך קוד עם צביעת מילות המפתח של פריוריטי.
    קובץ ההורדה, תיאור מפורט ושאר ירקות נמצאים שם.
    תהנו.

לינק להורדה :
    https://www.priority-forums.com/he/index.php/downloads/cat_view/39–?orderby=dmdate_published

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 26 סה״כ)
  • Replies
    אלמוני
    אורח
    לליאור תודה רבה !:)

"העותק הניתן להורדה פה באתר כולל צביעת קוד לפי הסינטקס הייחודי של פריוריטי. צביעת הקוד מופעלת אוטומטית על קבצים עם סיומת pr"

לא ברור:

האם יש לבחור שפה : LIOR PRIORITY

והאם כדי לקבל צביעת הקוד

יש לשמור קטע קוד בפריוירטי עם שם קובץ בסיומת pr ?

נודה לכמה טיפים שימושיים עיקריים

בעורך המשוכלל הזה שמקלים על העבודה
    השוטפת.

ושוב תודה לך .

ארז

Lior
    מנהל בפורום
    בכיף

לגבי הצביעה. אם אתה אומר לו לפתוח קובץ שהסיומת שלו pr אז תוכן הקובץ הזה ייצבע כמו שצריך.
    אחרי שגמרת לערוך את הקובץ תדביק אותו בפריוריטי. נכון זה די מסורבל.
    כדי שזה יסונכרן אוטומטית אתה יכול להשתמש בו כעורך ברירת המחדל במקום העורך הרגיל של פריוריטי ולבחור בכל פעם את השפה מחדש. אני מעדיף את הצורה הראשונה. בשביל 10 שורות קוד אני לא פותח עורך. אבל אם אני צריך לקודד בכמויות אני מכין לי קובץ יעודי לכך.
    יש לי פרוצדורה שיודעת להעתיק תוכן של קובץ לתוך טריגר\שלב SQLI וכיו"ב. אבל זה גם לא הפתרון הקלאסי. הפתרון הקלאסי הוא להוסיף לכל מקום שיש בו SQL עמודת קובץ שאותו אתה עורך ובפקודה אחת הוא יודע להכניס את הקובץ לטריגר – לקמפל הכל ולהריץ – כמו שזה עובד ב VS או ECLIPSE. אבל זה פיתוח לא קטן ואני אף פעם לא מגיע לזה.
    אם תתקבץ כאן קבוצה של תוכניתנים בעלי תושיה שיוכלו לתרום מהזמן שלהם לפרויקט כזה. נוכל יחד להרים את זה למשהו יותר איכותי. האפיון של זה יושב לי בראש כבר כמה שנים.
    אני בכל אופן מסכים לנהל את זה, אז את הכפפה זרקתי.

אלמוני
    אורח
    תודה על ההסבר המפורט ועל ההורדות החדשות

אני מצטרף לקריאתך להרמת הפרויקט לשילוב בין העורך לפריוירטי

חברים תנו כתף לפרויקט שייקל על כולנו.

בברכה

ארז

PriorityDev
    משתתף
    IL
    בס"ד

בלי נדר אני מוכן להשתתף. לא כ"כ הבנתי איך זה אמור לעבוד. תוכל לפרסם את האיפיון?

PriorityDev
    משתתף
    IL
    ליאור, יש שם אפשרות של השלמה אואטומטית. אתה יודע איך גורמים לה לעבוד עם המילון שלנו?
    Lior
    מנהל בפורום
    זה זוכר מילים רק מהקובץ שאתה עובד עליו. אני חושב שצריך לפתח הרחבה מיוחדת כדי ש NPP יציע השלמות על מילים ומשפטים מוגדרים מראש – (זה גם ברשימה שלי).
    PriorityDev
    משתתף
    IL
    מצויין. בוא נעשה. אני תמיד התעצלתי להביא את זה לרמה רצינית.

אם כבר, צריך לבדוק השלמה וצביעה של טבלאות/שדות.

האמת, שזה לא כזה סיפור (לצבוע). באותה שיתה כמו שאתה צבעתה מלים שמורות. (להוציא רשימה ממילון טבלאות). אבל זה לא יהיה אונליין. כל טבלה/שדה חדשים צריך להוסיף ידנית.

אלמוני
    אורח
    בהצלחה 🙂

ארז

Lior
    מנהל בפורום
    מיכאל,
    אני בהחלט מחזק את ידיך ברצון לעשות. עם זאת, ומבלי לקרר את דעתך, אני חושב שעד שלא יהיו פה עוד שניים-שלושה מתכנתים לפחות עם הכישורים המתאימים(דרוש גם ידע בפיתוח בשפות אחרות), לא כדאי להתחיל, כי התוצאות יהיו חלקיות ולא תהיה לנו האנרגיה החיובית לבוא לזה בסיבוב שני כמו שיש לנו אותה היום.

אני מציע בשלב הזה, לגבש את הקבוצה – אתה,ארז ואני כבר בפנים. במקביל לנהל רשימת פיצ'רים שכ"א יזרוק ממוחו הקודח. אחרי שתתגבש הקבוצה נתעדף את הנושאים וכ"א יקבל משימה לביצוע.

מה דעתך ?

PriorityDev
    משתתף
    IL
    בסדר גמור
    אני לא ממהר. אצלי זה מחובר כברירת מחדל במקום עורך של פריוריטי.
    לא כ"כ הבנתי אופני עבודה אחרים שאתה מציע. בגלל זה שאלתי אם יש לך איפיון מפורט.
    Lior
    מנהל בפורום
    אני אוהב שהקוד נמצא לי מול העיניים תוך כדי הפיתוח. זה מפריע לי שצריך לצאת ממנו כדי להריץ ולבדוק אותו או לטפל בדברים אחרים בישות(טיפול בהודעות, חיפוש קוד אחר ל include מציאת שמות עמודות טבלאות ומסכים ועוד המון המון) הקונספט של עבודה עם עורך שנפתח ונועל את הישות עד לסיום העריכה הוא די עקום ורוב המתכנתים פשוט התרגלו לעקמומיות הזו בלית ברירה. (רובם אפילו לא מודעים לה)
    לכן אני רוצה להפעיל את העורך בנפרד וליצור קשר בין הקובץ הנערך לבין הישות בפריוריטי ששם הקוד אמור להיות תכלס מאוחסן. קרי טריגר או שלב פרוצדורה.

זו רק סוגיה אחת מיני רבות שאני רוצה לפתור

PriorityDev
    משתתף
    IL
    טוב, בכלל הפיתוח בפריוריטי הוא לא הכי "ישר", במיוחד ביחס לכלי פיתוח עכשויים.
    הפתרון שלך נשמע מצויין. זה ממש פריצת דרך.
    אבל העקמימות הספציפית שאתה מדבר עליה היא דווקא לא בעיה גדולה.
    פשוט פותחים עוד מחולל מסכים/פרוצדורות של אותה יישות וזהו.
    moshe
    משתתף
    אני השתמשתי ב
    BOXEXR TEXT EDITOR
    בגירסה 12 שלו.

הוא מאפשר שמירת מילים בכמה קבצים וצביעת כל קובץ בצבע שונה
    ( צבע לשפה , צבע אחר לטבלאות וכו)
    צביעת מספרים וטקסט
    השלמת מילים מכל המילים השמורות וגם מאלה שבמסך
    ניתן להפעלה מתוך פריוריטי
    יש עזרה טובה
    ניתן לעבודה מדיסק און קי
    עולה 60 דולר

בעיה אפשרית , אני לא בטוח , שקוד למרות שקומפל בהצלחה ב12 לא עבר לגירסה 13
    http://www.boxersoftware.com/

Lior
    מנהל בפורום
    טוב להכיר.
    תודה
    Leon
    משתתף
    שלום ליאור,

כאשר אני נכנס ל-Notepad++ מופיעה הודעה :
    UN UPDATE PACKAGE IS AVAILABLE,DO YOU WANT TO DOWNLOAD IT?
    אם ללחוץ על YES אז עולה הודעה הבאה:
    Notepad++ IS OPENED.
    UPDATER WILL CLOSE IT
    IN ORDER TO PROCESS THE INSTALLATION
    CONTINUE?
    פה תגובה YES סוגרת את התוכנה ולא ממשיכה תהליך.
    כתוצאה בכניסה הבאה לתוכנה שוב מופיעה אותה הודעה:
    UN UPDATE PACKAGE IS AVAILABLE,DO YOU WANT TO DOWNLOAD IT?

VILLEO

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 26 סה״כ)

תגיות: 

• יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.