עידכון תאריך

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי עידכון תאריך

משתתף
    אהלן,
    כתבתי פונקציה ב SQL שמחזירה תאריך
    של פריט בשורת הזמנה רכש שלוקחת תאריך הזמנה ומוסיפה זמן אספקה
    לרכש. בפונקציה אני מפנה לפריט מסויים ומקבל תוצאה טובה! (תאריך הזמנה + LEAD TIME)

הבעיה איך להפנות את זה לשדה הפריט בשורת הזמנת הרכש ולשתול את זה בשדה חדש

משהו כמו
    select partname from proditems into dummy
    ואז
    לשים את השאילתה שבניתי?

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • Replies
    נניח שאתה שותל את נתון זמן האספקה בשדה 'זמן אספקה מקוצר' אשר במסך נתוני רכש למוצר.

תחת מחולל המסכים במסך PORDERITEMS הוסף עמודה חדשה מומלץ במיקום הקרוב לשדה תאריך אספקה ותאפיין לו את הרוחב 8 ועמודה לקריאה בלבד. במסך הבן עמודות המסך-הרחבה רשום את הטיפוס כ-DATE ובשדה הביטוי את הקוד הבא:

[code:1]:$$.CURDATE + PARTPARAM.LEADTIME * 24:00[/code:1]

y12345
    משתתף
    עשיתי , לא עובד! 11 שגיאות (גם אחרי שיצאתי וניכנסתי)

אפרופו מה זה $$:
    ב SDK הבנתי שפונה לתפריט עליון במסך?

בדקתי ואצלי זה עבד.

שלח לכאן את קובץ השגיאות prep.err שהמערכת מודיעה עליו בפלט.

אכן, כפי שרשום ב-SDK הסימנים $$ מפנים למסך ברמה אחד מעל למסך הנוכחי.

y12345
    משתתף
    מצרף קובץ
    אפרופו בדקתי ב 3 מקומות שונים אותם 11 שגיאות [file name=Copy_of_prep1.txt size=6014]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Copy_of_prep1.txt[/file]
    האם אתה בטוח שהצבת את הקוד במסך PORDERITEMS ?

לפי מה שהבנתי מהקובץ, יש לי תחושה שהוא הוצב במסך האב PORDERS, אני חייב עוד מידע ממך כדי לדעת יותר.

שלח בבקשה גם את קובץ המודיע על 11 השגיאות שקיבלת.

אלון.

y12345
    משתתף
    מנסה שלוח [file name=Book2-f5f1d177f8aabf700f8eb50310a8c270.xls size=18944]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Book2-f5f1d177f8aabf700f8eb50310a8c270.xls[/file]
    לפי פלט השגיאות, בדוק היטב שוב שהכנסת את הקוד במסך הבן PORDERITEMS.
    y12345
    משתתף
    מסך PORDERITEMS
    עמודה חדשה YARI_DATE
    עמודת המסך הרחבה ל YARI_DATE
    טיפוס DATE
    ביטוי כמו – שכתבתה
    :$$.CURDATE + PARTPARAM.LEADTIME * 24:00

:$$. (משמאל) בתוכנה

זה מה יש לי

יופי. זה נכתב נכון.

עכשיו תעשה למעני עוד משהו. שלח באקסל את כל השורות של מסך הבן "עמודות המסך" של PORDERITEMS. נראה איך הגדרת את השדה שם. בעבר גיליתי מספר פעמים שהגדרה אחת שגויה "מטריף" את כל הכנת המסך, לדוגמא: שדה מיקום לא הוגדר ונשאר 0.

אלון.

y12345
    משתתף
    שולח [file name=Book2-86901d409487c8510153190923c27a1a.xls size=82432]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Book2-86901d409487c8510153190923c27a1a.xls[/file]
    סוף סוף ראיתי את הבעיה שלך.

בהוראות שנתתי לך מקודם, היית אמור להוסיף עמודת חישוב במסך PORDERITEMS בלבד. בפועל אתה הוספת עמודה בטבלת הבסיס ובהתאם המערכת הוסיפה את העמודה מהטבלה גם במסך, ובנוסף גם הוספת את הביטוי שרשמתי לך. זאת הסיבה מדוע קיבלת את כל ההודעות המשונות האלה.

עמודת מסך יכולה להיות עמודת טבלה בפועל, או עמודה חישובית שהיא מבצעת את הפונקציה הרשומה בביטוי. זה מה שהיית צריך – שדה שתחשב לך את תאריך היעד הצפוי ולא שתהיה מוזנת בתוך טבלת PORDERITEMS. תוצאת השדה המחושבת נותנת לך כלי להזנת תאריך אספקה אמיתית בתוך הטבלה עצמה.

תיקון הבעיה:
    1. מחק את העמודה שהוספת במסך. יש למחוק קודם את הביטוי שהוספת אחרת לא יימחק לך העמודה.

2. מחק את העמודה מהטבלה PORDERITEMS.

3. הוסף שוב את עמודת החישוב כפי שהוריתי מקודם. אתה רק רושם את שם העמודה (שדות "עמודת טבלה" ו-"שם טבלה" חייבים להיות ריקים), נותן מיקום רצוי, מזין רוחב 8, ומזין כותרת לעמודה בשדה "כותרת חדשה".
    עובר למסך הבן "הרחבה", קובע טיפוס DATE ומזין את הקוד שכתבתי לך.

הפעם זה חייב להסתדר… 😛
    מקווה שנתתי לך הבנה תיאורתית. בהצלחה.

אלון.

y12345
    משתתף
    1000
    תודות :silly:
    y12345
    משתתף
    זה עובד (המסך בסדר) אבל שאני מקליד
    הזמנה התאריך מקבל זה תאריך ההזמנה (לא נוסף 90 יום למשל)

בדקת?

זה כנראה בגלל שאתה מציב את נתון ימי האספקה בשדה אחר. השדה שדיברתי עליו הוא זמן אספקה מקוצר מתוך מסך נתוני רכש למוצר.

אם אתה מציב את הזמנים בשדה זמן אספקה רכש, אז שנה את השדה LEADTIME שבקוד אל PLEADTIME

אם זה עדיין לא עובד, ספר לי בדיוק באיזה מסך ובאיזה שדה אתה מציב את ימי האספקה של הפריטים.

אלון.

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.