עיצוב חשבונית

פורומים שימוש במערכת עיצוב חשבונית

משתתף
    שלום ,

לקוח מבקש שאוסיף לחשבונית את העוסק מורשה שלו , איך אני מעצבת את החשבונית שיראו את העוסק מורשה

בפרטי הלקוח הוספתי את העוסק מורשה , אבל כשאני מדפיסה את החשבונית לא מופיע המספר עוסק מורשה

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    את לא מציינת באיזה סוג חשבונית (מס, קבלה, מרכזת) מדובר לכן אניח שמדובר בחשבונית מס לצורך ההדגמה. מגיעים אל האופציה בתפריט להדפסה – כספים > מכירות (כספים) > חשבוניות מכירות > חשבוניות מס > הדפסת חשבונית מס. לוחצים לחיצה ימנית על התפריט ובוחרים "עיצוב דו'ח" מהתפריט הקטן שיופיע.

עכשיו יהיה בחלון כל התצורות האפשריות של ההדפסה, כמו "רגילה", "פריט מרכז" וכו'. נניח אנחנו רוצים לשנות את העיצוב של "רגילה" לכן לוחצים לחיצה שמאלית על סימן הפלוס + ליד "רגילה". יופיעו כל מיני שמות שהם החלקים (הדו"חות) אשר מרכיבים את המסמך. אני משער שמספר עוסק מורשה של הלקוח יופיע בדו"ח שנקרא "פרטי הלקוח" לכן אני לוחץ על הפלוס ליד השם הזה. עכשיו רואים את שמות השדות שמוצגים בקטע הזה. אכן מופיע "מס. עוסק מורשה": אם מופיע X באדום לידו, סימן שהשדה מוסתר. לכן מבצעים לחיצה ימנית על שם השדה ובחלון שמופיע בוחרים "הצג".

כך זה עובד בסנדרט אבל הכל יכול להיות עם אתם עובדים עם מסמך מותאם. אולי מישהו סימן את השדה כנסתר בדו"ח או אפילו הסיר את השדה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.