עמוד ריק מיותר בהדפסת כל מסמך

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי עמוד ריק מיותר בהדפסת כל מסמך

משתתף
    שלום לכולם,

שאלה יותר "יישומית" מ"פיתוחית", מקווה שזה המקום.

באופן גורף, כשאנחנו מדפיסים מסמך פריוריטי הוא יוצא עם עמוד ריק (חוץ מלוגואים וחתימות). חבל על הדפים.

אפרט על הממצאים שלי עד כה:

1. כאשר עושים הצגה כPDF ואז הדפסה, זה לא קורה. לא מפתיע. זה קורה רק כשמדפיסים קובץ HTML.

2. כאשר עושים הצגה כHTM בתוך הדפדפן ומדפיסים, זה כן קורה.

3. כאשר אני משנה את הSCALING ל90% בדפדפן או דרך ההגדרות מדפסת, זה לא קורה, אבל כשאני עושה הדפסה ישירה (כלומר בלי להוציא את זה קודם לדפדפן) זה מתעלם מהSCALING שהגדרתי לו ומדפיס שני עמודים.

4. כשאני נכנס להגדרות ההדפסה של פריוריטי (שהם למעשה ההגדרות של אקספלורר), אני רואה את ה90% SCALING שהגדרתי לו.

הניחוש שלי זה שיש איזשהו חוסר תאימות בין הגדרת גודל A4 של הHTM לבין איך שהדפדפן מפרש A4.

הייתי רוצה לפתור את הבעיה בלי שאאלץ להגדיר SCALING חדש לכל המדפסות, זה מרגיש כמו פלסטר.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    זה דבר שהייתי תולה בתפר בין הדפדפן לדרייבר של המדפסת.

קשה לי לחשוב על משהו מסודר לעשות בפריוריטי – הרי אתה אומר שזה גורף גם כאשר העמוד שלפני האחרון לא מלא עד הסוף?

אבל תוך כדי כתיבה נראה לי שאולי זה זה:

חוץ מלוגואים וחתימות

אז זה לה עמוד ממש ריק? כשאתה עושה scaling יש עדיין חתימות אבל הם בעמוד הקודם? הרי חתימות בסוף המסמך, כן? לא משהו שחוזר בכל עמוד. אז נשמע שהעמוד לא באמת ריק… הוא קיים בגלל החתימות. אבל אולי לא הבנתי נכון.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.