ערכה / סט

פורומים שימוש במערכת ערכה / סט

אורח
    שלום רב,
    אני מחפש פיתרון למושג ערכה / סט בפריוריטי.
    הכוונה למצב שבו אני צריך לספק מוצרים שונים ביחד מאותה הזמנה וחובה לספק אותם ביחד למשל כמו מדפסת, כבל ודיסק.
    בהזמנה ירשמו 3 שורות, כל פריט מגיע ממקור אחר (יצור עצמי, קב"מ, ספק וכו…) ואני צריך לסגור 3 שורות בכל יציאה.
    חשוב: המק"ט בהזמנה חייב ! להיות המק"ט בת.מ והערכה / סט זה משהו וירטואלי לצורך מעקב ודיווח.

האם יש למישהו רעיון / פיתרון / עצה וכו…

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    סלי מוצרים
    אלמוני
    אורח
    היי,
    נראה טוב, אבל אני לא רואה איך זה מופיע בדוחו"ת של משלוחים ללקוח, מלאי וכו…
    עפר שקד
    משתתף
    הי שוגי

אני מבקש הבהרה: איך אתה מגדיר את המוצר הנמכר: האם יש לך מחיר מכירה לכל אחד מפריטי הסט או שיש מחיר מכירה רק לאחד מהם ?

אלמוני
    אורח
    כל פריט מופיע בהזמנה בשורה נפרדת אבל יש צורך לנהל מעקב גם ברמת הערכה.
    אלמוני
    אורח
    היי,
    ככל שבדקתי מה ניתן לעשות עם סלי מוצרים הגעתי שוב ושוב לכלום.
    האם יש פיתרון לזה או משהו אחר ???
    עפר שקד
    משתתף
    הי שוגי

נסה לבדוק פתרון באמצעות "פריט מרכז", אם זה לא יילך אני חושש שאין לי פתרון אחר עבורך.

Lior
    מנהל בפורום
    למה אתה צריך את הסלים במשלוחים ובמלאי ?
    אלמוני
    אורח
    צהריים חמים,
    אני צריך את זה כי המנהלים פה מסתכלים על מוצרים מסויימים כערכות ומכיוון שאין להם מענה בדוחו"ת הסטנדרטיים הם בונים אקסלים.
    Lior
    מנהל בפורום
    בבואך לבנות דוחות ,לגבי משלוחים, תוכל להתבסס על הקשר לשורת הזמנה בה רשום הסל אליו היא שייכת. לגבי מלאי של ערכות, כיצד אתה חושב לנהל את זה ברמת העקרון ?
    אלמוני
    אורח
    היי,
    הערכות הן למעשה משהו וירטואלי כי ההזמנה היא בפריטים שמרכיבים את הערכה וכך גם הפקעו"ת, ת.מ וכו… אבל התקדמות הפרוייקט נמדדת באספקת ערכות.
    Lior
    מנהל בפורום
    צריך יותר מידע על אופן ניהול הפרוייקט במערכת. מה שבטוח הוא שיש פה הרבה עבודת אפיון וגם לא מעט פיתוח בצדה
מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.