פרוצדורה לבר טנדר

פורומים שימוש במערכת פרוצדורה לבר טנדר

משתתף
    יש לי עמדת בר טנדר אחת בייצור,
    קניתי עוד עמדה עם עוד מדפסת ברטנדר,
    אבל אני לא יכול להשתמש באותה פרוצדורה כי היא שולחת אותי כיבכול למדפסת הראשונה.

הוספתי עוד קבצים של מדבקות, אבל נאמר לי שצריך להעתיק את הפרוצדורה הראשונה ולשנות את המדפסת.

איך עושים את זה?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
  • Replies
    Yair I
    משתתף
    מצאתי את הפרוצדורה, העתקתי אותה,
    איך אני מגדיר לה לאיזה מדפסת ללכת? את הקישור למדפסת הנכונה?
    היי
    אתה צריך להבין משהו לפני : הפרוצדורה בפריוריטי שולחת קובץ טקסט לתוכנת הברטנדר עם כל הפרמטרים שרלוונטים להדפסה.
    אחד מהפרמטרים שהיא שולחת זה : עם איזה תבנית של מדבקה להשתמש לצורך ההדפסה.
    ולכן אם את רוצה להגדיר לאיזו מדפסת לשלוח להדפסה אתה צריך להגדיר את זה ברמת הברטנדר.
    Yair I
    משתתף
    הגדרתי ברמת הבר טנדר,
    אבל איך אני מגדיר בפרוצדורה לאיזה תבנית לגשת?
    יש לי פרוצדורה מוכנה שניגשת לתבנית מסויימת,
    בניתי תבנית עם הגדרת מדפסת אחרת, אני רוצה להעתיק את הפרוצדורה ולשנות את הנתיב לתבנית החדשה.
    העתקת פרוצדורה זה החלק הקל (מנהל המערכת > מחוללים > פרוצדורות > העתקת פרוצדורה) אבל אחרי שאני יעתיק, איפה אני רואה לאיזה תבנית הוא שולח את ההדפסה?
    אם העתקת פרוצדורה ששולחת לתבנית מוגדרת אז אם אתה רוצה לשנות לתבנית אחרת אז אתה חייב לשנות ברמת הקוד של הפרוצדורה.
    על איזו פרוצדורה אתה מדבר ? משהו סטנדרטי או משהו ש"תפרו" במיוחד בשבילכם?

בכל מקרה אתה יכול לראות את מה שהפרוצדורה שלחה לברטנדר להדפסה דרך מסך " משטח עבודה להדפסת מדבקות " .

Yair I
    משתתף
    זו פרוצדורה שתפרו לנו והיא מדפיסה את הדיווח ייצורש אתה עומד עליו,
    יש שם בסה"כ 4 שורות.,
    מצורפת תמונה
    אם כך אז כנראה תצטרך לשנות את הקוד בפרוצדורה המועתקת על מנת לשנות את ההגדרה באיזו תבנית להשתמש בהדפסה.
    נ.ב התמונה לא צורפה כמו שצריך , תנסה לצרף את התמונה דרך קובץ.
    Yair I
    משתתף
    ניסיון להעלאת קובץ
    לא הלך :S
    Yair I
    משתתף
    [file name=Doc6.doc size=96256]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Doc6.doc[/file] [file name=Doc6.doc size=96256]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Doc6.doc[/file]
    קיבלתי את הקובץ
    כמו שאתה אומר זו פרוצדורה שנתפרה עבורכם
    אז ככה:
    אם אתה רוצה להשתמש באותה פרוצדורה אבל להשתמש בתבנית אחרת אז כנראה שתצטרך לעשות שינוי בפרוצדורה ברמת הקוד (פיתוח).
    יכול להיות שתוכל לשדרג את הפרוצדורה כך שניתן יהיה בשלב הקלט לבחור באיזו תבנית להשתמש.
    אופציה אחרת : אם ההבדל בין התבניות הוא מזערי יחסית כלומר בתבנית מסוימת יוצגו שדות מסויימים ובשניה לא אז אתה יכול לכתוב קוד ברמת הברטנדר שיציג הודעת בחירה למשתמש רגע לפני ההדפסה וישאל את המשתמש באיזו תצורת הדפסה להשתמש.
    Yair I
    משתתף
    ההדפסה היא זהה בדיוק, רק העמדה והמדפסת שונים,
    אני צריך למצוא איפה שרשום שם התבנית של הבר טנדר ושם לשנות לתבנית החדשה שבניתי (למעשה העתקתי אותה),
    איך אפשר למצוא איפה רשום שם התבנית?
    היי
    שם התבנית מופיעה לך במסך "הגדרת מדבקות"
    הבעיה שתהיה לך היא שאתה צריך לשנות בפרוצדורה המועתקת שהיא תשתמש בתבנית החדשה (ואת זה כאמור תצטרך לשנות ברמת הקוד).
    Yair I
    משתתף
    ואיך מגיעים לקוד?
    אני יודע את שם התבנית הישנה, אני יכול לחפש אוותה בקוד ולשנות לחדשה לא?
    לפי השאלה הראשונה שלך אני מבין שאתה לא כ"כ יודע לקודד אז עדיף שלא תתעסק בפרוצדורה .
    תפנה למי שפיתח לכם את הפרוצדורה , הוא בקלות יכול לפתור לך את הבעיה.
    Yair I
    משתתף
    אבל אם אני אפנה אליו הוא ייקח לי על זה שעתיים שלוש.
    אתה יכול להגיד לי רק איך מגיעים לקוד, הרי אני משנה פרוצדורה שהיא מועתקת, כך שאם היא תיהרס, זה לא נורא.
    וזה אמור להיות רק החלפה של שם תבנית.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.