פרוצדורה מדרישות רכש

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי פרוצדורה מדרישות רכש

משתתף
    שלום לכולם.

בניתי פרוצדורה ממסך דרישות מרוכזות לרכש אשר עוברת על כל השורות הפתוחות ופותחת הזמנות בהתאם.
    הבעיה שיש מנגנון של פריוריטי מובנה שברגע שמכניסים דרישה וספק הוא מושך כבר את השורות
    ולכן בהזמנות שנפתחו כל שורה הוכפלה. שורה שהמערכת פתחה ושורה שאני פתחתי.
    איך ניתן להתגבר על זה? האם ניתן דרך פרוצדורה לבטל באופן זמני את המנגנון האוטומטי?
    אם לא, חשבתי להתגבר על הבעיה בכך שאפעיל תחילה את הממשק העליון של הכנסת ספק ודרישה,
    לאחר מכן אקח משדה KEY1 את ההזמנה שנפתחה ואז ארוץ על השורות משם ואשנה מה שצריך.
    הבעיה היא שאז אני צריך להשוות בין השורות בדרישה לשורות בהזמנה כדי לוודא שאני משנה את התאריכים הנכונים.

הצורך הוא להכניס מספר דברים נוספים שהמנגנון האוטומטי לא מכניס.
    הדבר האופטימלי יהיה לבטל באופן זמני את המנגנון האוטומטי של פריוריטי כאשר מוכנסת דרישה.

תודה לכל המשיבים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    tal
    משתתף
    בניתי לשם כך שני ממשקים למסכים.
    האחד רק פותח הזמנת רכש שמקושרת לדרישה
    והשני עובר על השורות ומשנה תאריכי אספקה.
    אך אני מקבל הודעת שגיאה

שורה 2- סוג רשומה 2 אינו מוגדר במסך '"מסכים לטעינה"' (מסך בן של '"מחולל ממשקים למסכים"').

אני מצרף צילומי מסך של הממשקים והקוד.
    אשמח לעזרה. [file name=__-20190619.docx size=227555]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/__-20190619.docx[/file]

yitzchok
    משתתף
    IL
    טוב, זה מה שהתכוונתי להציע לך כגישה

אכן נראה על פניו בסדר.
    תבדוק שזה באמת הקוד שרץ. יכול להות שאתה בפועל קורה לממשק הראשון פעם שניה? נסה להכין את הפרוצדורה מחדש.

כמה דברים שראיתי:

אתה משתמש ב-LABEL 99 ביותר מדי מקרים. תבדוק את הדוגמה לשימוש בקורסור. בקוד שלך לא תגיע אף פעם לסגירת הקורסור וזה לא בריא.
      תקבע ערכים השדות בגלויים מס' ספק ומס' דרישת רכש. אתה רושם מפתחות ועוקף בדיקות חוקיות. יש לעבוד כמה שיותר קרוב למה שמשתמש מקליד. בגדול עדכן שדות מוסתרים רק למשוך שורה כמו שאתה עושה ב-KLINE
      כדאי לבדוק הצלחה של הפעולה הראשונה לפני שתעשה ממשק נוסף לדוגמה תבדוק LOADED או שיש האמת ערך ב-KEY1

מקווה שזה יקדם אותך

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.