פריט מרכז

פורומים שימוש במערכת פריט מרכז

משתתף
    האם השימוש בפריט מרכז מיועד רק לנושא המחיר/מלאי ?
    או האם ניתן לעשות בו שימוש (מהזוית ההנדסית) לטובת פריטים שיוגדרו כראשי קבוצת רכיבים לדוגמא וקישור פריטים בודדים של יצרן מסוים לאותו פריט מרכז (מפרט משותף) ?
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    נדמה לי שאני מבין לאן אתה חותר.
    לדוגמא, יש מבחר של נגדים בערכי התנגדות שונים מיצרן מסוים, אך לכולם יש מפרט אחד משותף מבחינת המידות וההספק. ואתה מבקש להוסיף את המפרט כמסמך לפריט המרכז.

כפי שחשבת מקודם, פריט המרכז משמש בדיוק עבור ניהול מסודר יותר של מלאי ומחירים וכן איחוד פריטים דומים להפקת דוחות.
    לגבי הנושא ההנדסי, למרות שהשימוש בפריט מרכז לא משמש למטרה זו מבחינת המערכת, איני רואה כל בעיה בשימוש גם עבור מטרה זו.
    כלומר, אתה יכול לפתוח פריט מרכז ולקשור אליו מספר מפרטי נתונים כרצונך. אחר-כך, לכל פריט רגיל אתה יכול לקשר את הפריט המרכז כך שניתן להציג את הקשר מבחינת תיעוד בין הפריט הרגיל לבין המפרט שלו דרך פריט המרכז.

לסיכום, למרות שפריט מרכז משמש עבור ריכוז נתוני הפריטים מאותו קבוצה עבור דוחות מלאי ועבור מחירונים – אינך חייב להשתמש בפריטים מרכזים למטרה הזאת, אלא במקום זאת למטרות הנדסאיות כפי שציינתי.

אלון.

GideonF
    משתתף
    שלום אלון,
    שאלה נוספת בנושא:
    במידה ואני עושה שימוש בשדה "פריט מרכז" למטרות הנדסיות, האם זה "בא על חשבון" השימוש המיועד למטרות הרכש ?
    זה תלוי.
    לדוגמא בנושא הנגדים יש חפיפה בשימוש עבור מטרות הנדסיות וקביעת המחירונים. נגדים בערכים שונים לרוב שוות מחיר.

אך אם לדוגמא החפיפה היא רק בחלקה, כלומר לא כל המחירים מתאימים לפריטים אשר קישרת לפריט המרכז, אזי זה "בא על חשבון…"

אלון.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.