צביעת רשומה

פורומים שימוש במערכת צביעת רשומה

משתתף
    האם וכיצד ניתן לצבוע רשומה בדוח על סמך ערך מספרי או מילולי שנמצא בשדה שאינו מוצג בדוח.
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    כן.
    שים לב שעמודה הקובעת צבע שאינה מוצגת צריכה להיות עם מיון כלשהו.
    מיכאל
    משתתף
    איך מבצעים זאת
    YairM
    משתתף
    שלום מיכאל

מה שם הדוח שבו אתה רוצה לבצע את השינוי?
    מה שם העמודה בדוח שאותה אתה רוצה לצבוע,ובאיזה צבע?
    מה התנאי שצריך להתקיים על מנת שהעמודה תוצג בצבע הרצוי?

מיכאל
    משתתף
    לא מדובר בדוח, האם במצב שאילתא ניתן להתייחס לשדה אחר באותה רשומה במקום להקליד ערך מפורש ועל סמךהתוצאה לצבוע את השדה רצוי.

המטרה למעשה לזהות ששני שדות באותה רשומה שונים זה מזה.

YairM
    משתתף
    לא ניתן לבצע השוואה בין שני שדות של אותה רשומה בשאילתא.
    תוכל לשלוף את כל הרשומות הרלוונטיות בשאילתא, לשלוח את התוצאה לאקסל ושם לבצע השוואה בין השדות ברשומה ולצבוע את השדות הזהים.
    debi
    משתתף
    שלום,

גם בעניין צביעת רשומות.. בניתי דוח טבלאי במחולל דוחות (פיתוח פרטי) שמציג מלאי + תוקף במחסן

את עמודת התוקף עשיתי כקלט וכך בעת הפקת הדו"ח אני בוחרת מ-תחילת השנה (כדי שיציג גם פגי תוקף) ועד סוף הרבעון

אני מעוניינת שתקפים שהם כבר פגי תוקף (קרי, תאריך קטן מהיום) יהיו בצבע אדום ואם התוקף הוא עתידי ע"פ הטווח הנבחר אזי הרשומה תישאר בצבע שחור

האם אפשרי ? להגדיר תנאי לצביעת רשומה בדו"ח

תודה רבה

yitzchok
    משתתף
    IL
    בגדול אפשרי אבל קצת מורכב במקרה של דו"ח טבלאי.

מוסיפים עמודה שמחזיר ערך של COLOR מתוך HTMLCOLORS (סתם מהזכרון).

בהמשך ממה שכתוב למעלה, לפעמים העמודה צריכה לא להיות מסומנת כמוסתרת (וגם עם מיון) אבל היא לא תוצג כל עוד לא מוגדרת קיבוץ או אפיון גרפי.

גם ניתן להגדיר רק עמודה אחת של עיצוב דינמי.

ואז בעמודה שאת רוצה שתהיה בה צביעה את בוחרת את העמודה הזאת בעמודה של צבע טקסט דינמי במסך בן של עיצוב HTML מתחת לעמודת הדו"ח.

בגרסה 20 תוקן באג. לפני כן היה יכול להיות שהעיצוב הדינמי היה בשורה הלא נכונה.

מקווה שזה עוזר. אם טעיתי בפרטים ולא ברור למה התכוונתי, או יש שאלה ספציפית, עדכני.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    debi
    משתתף
    שלום,

הבנתי את ההסבר שלך – תודה

עשיתי חיתוך ך-HTMLCOLORS

הוספתי 2 עמודות צבעים משם (R, B)

אבל הסתבכתי בהגדרות…

1. אין לי אופציה ל-צבע טקסט דינמי (גם בוובי וגם בחלונות)

2. איך אני עושה תנאי שרק אם פג תוקף יצבע באדום?

לעזרתך בבקשה

תודה

yitzchok
    משתתף
    IL

1. אין לי אופציה ל-צבע טקסט דינמי (גם בוובי וגם בחלונות)

הכוונה ל-"עמודה שמגדירה צבע גופן"

2. איך אני עושה תנאי שרק אם פג תוקף יצבע באדום?

לא עושים חיתוך ל-HTMLCOLORS (אולי אפשר ככה אבל לדעתי זה מוסיף מורכבות וסיכוי לבעיות)

אלא לוקחים את המפתח הפנימי (ערך של COLOR) או לפי השם (בשלב הכנה בפרוצדורה ומעבירים בפרמטר) או ממש קובעים בתוך הביטוי לאחר שמצאת פעם אחת ב-WINDBI (נגיד שהצבעים זהים בין פיתוח לאמת)

ואת מוסיפה עמודה בה יש תנאי שאם הדבר פג תוקף מחזיר את ה-COLOR של אדום ואם לא את ה-COLOR של שחור (או אולי 0 שלא יקבע צבע או אולי של "צ. פונט נתונים")

ואת העמודה הזאת תמצאי (כל עוד דאגת לתת לה ערך בע. מיון) ב-, ותבחרי מ-רשימת הבחירה של העמודה שציינתי קודם במסך בן מתחת לשורה עבור העמודה אותה (או עמודות אותן) את רוצה לצבוע.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    debi
    משתתף
    שלום,

עזרת מאד, תודה!

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.