קישור לנספח במסך חשבונית מס

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי קישור לנספח במסך חשבונית מס

משתתף
    שלום אנשים יקרים,

אני רוצה לבנות שדה במסך חשבונית מס אשר יציג את הלינק (ושיהיה אפשר לפתוח את הקובץ ממנו ) של הנספח שמופיע בתוך ההזמנה שמקושרת לחשבונית הספציפית.

איך אני מגדיר את השדה הספציפי הזה כדי שאוכל לקבל את הלחצן של פתיחת הקובץ?

תודה מראש.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    שם השדה צריך לכלול את "FILENAME", אבל לא הייתי רוצה להמליץ לך לעשות מה שתכננת. יותר טוב להוסיף הפעלה אשר תעתיק את הנספח מההזמנה אל הנספחים של החשבונית.

למטה מופיע קוד להפעלת POST-INSERT במסך CINVOICES (זאת אומרת, הנספחים מועתקים מתעודת משלוח ולא הזמנה, אבל הרעיון אותו הדבר)

DECLARE @GPIX CURSOR FOR
    SELECT EXTFILENAME, EXTFILEDES
    FROM EXTFILES
    WHERE IV = :$.DOC
    AND TYPE = 'D';
    OPEN @GPIX;
    GOTO 300 WHERE :RETVAL <= 0
    ;
    SELECT COUNT (*) INTO :COUNT
    FROM EXTFILES
    WHERE IV = :$.IV
    AND TYPE = 'I';
    LABEL 100;
    FETCH @GPIX INTO :EF, :ED;
    GOTO 200 WHERE :RETVAL <= 0;
    :COUNT = :COUNT + 1;
    INSERT INTO EXTFILES (IV, TYPE, EXTFILENUM, EXTFILENAME,
    EXTFILEDES, CURDATE, UDATE, USER, EI_COND)
    VALUES (:$.IV, 'I', :COUNT, :EF, :ED, SQL.DATE8, SQL.DATE,
    SQL.USER, 'Y');
    LOOP 100
    ;
    LABEL 200;
    CLOSE @GPIX;
    LABEL 300;

tal raz
    משתתף
    היי, נועם. בעייתי.

הנספח מוכנס להזמנה כדקה לאחר סוגרים את החשבונית.

ככה עשו עם הממשק של חברת המשלוחים FHD.

זאת אומרת ששום טריגר לא יעזור לי פה.

היו שתי אפשרויות מבחינתי.

1. מה שביקשתי למעלה.

2. ליצור לחצן פרוצדורה שהמחסנאי ילחץ עליו וישר יודפסו לו הנספחים מההזמנה שמקושרת לחשבונית.

אני לא מחויב לשמור את הנספחים בחשבונית. לכן אשמח לדעת על איזו אפשרות היית הולך מן השתיים ואולי יש אפשרות שלישית שלא חשבתי עליה.

במידה ואני הולך על הצעתי הראשונה, שם השדה צריך להיות TALR_FILENAME

לתשובתך אודה.

NoamN
    משתתף
    none
    חלופה נוספת: האם אפשר לערוך את הממשק כך הנספח ייכנס לחשבונית בנוסף להזמנה, או אפילו רק לחשובנית?

אחרת באמת הדרך הכי טובה תהיה פרוצדורה שתמשוך את הנספח מההזמנה אל נספחי החשבונית, על בסיס מה שכתבתי (רק שאין צורך להשתמש ב-@ בפקודות הקורסור).

טעיתי קצת לגבי שם השדה – צריך לכלול EXTFILENAME – פרק 3 ב-SDK
    <p style="text-align: left;">In order for a form column to be defined as an attachment column, it must be of CHAR type and the form column name must contain the string EXTFILENAME (e.g., PRIV_ EXTFILENAME).</p>

tal raz
    משתתף
    תודה נועם.

חשבתי על אפשרות רביעית.

לייצר פרוצדורה ממסך חשבונית מס שתדפיס את הנספחים של ההזמנה שמקושרת אליה.

יכול לכוון אותי איך אני בעצם מבצע הדפסה של הנספח למדפסת מסוימת? (זה פשוט צריך ללכת למדפסת גלילים של זברה ולא למדפסת ברירת המחדל)

NoamN
    משתתף
    none
    תקרא את הקטע Creating a Printout of a Document בפרק 15 של ה-SDK. לי נראה להדפיס משהו (פיזית) כקצת מסוכן – איך קובעים לאיזו מדפסת? אולי לא ימצאו את המסמך אחר כך?
    tal
    משתתף
    היי, נועם. צודק.

החלטתי לרשום טריגר POST-UPDATE במסך הזמנות לקוח וקוד אשר יעתיק נספחים לתוך החשבונית ברגע שהזמנה עוברת לסטוס בוצעה.

הבעיה היא שהטריגר לא עובד. אני חושש שזה בגלל שהפריוריטי לא מפעיל ממשק אשר מעדכן את הסטטוס אלא מעדכן את הסטטוס בטבלה עצמה

ולכן לא קורה כלום במסך והטריגר לא מופעל. אני צודק?

בעיקרון התהליך הוא שכאשר אני מכניס הזמנה לחשבונית מס וסוגר אותה, ממשק ה – API מתחבר לחברת השליחויות והם יצרו ממשק שמוצא את ההזמנה

ומכניס פנימה את הנספח של המדבקה ומשנה להזמנה סטטוס מיוחד (לא זוכר את שמו).

האם בממשק API, הם חייבים להריץ ממשק שישנה את סטטוס ההזמנה (ואז כן יהיה אפשר לרשום טריגר) או שלפי דעתך הם גם משנים דרך הטבלה?

ושוב, תודה על הסיוע.

NoamN
    משתתף
    none
    לדעתי הטירגר צריך להיות ברמת החשבונית (כפי שכתבתי בהתחלה), לא בהזמנה.

למען האמת, גם אני בעבר כתבתי קוד שיעדכן סטטוס ישירות, בלי ממשק,  ואף ירשום את שינוי הסטטוס בלוג, כך לא ניתן לסמוך על שורה בלוג הסטטוסים כהוכחה שהסטטוס שונה באמצעות ממשק.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.