קליטת שערי מטבע

פורומים שימוש במערכת קליטת שערי מטבע

משתתף
    שלום רב

אשמח לקבל סיוע כיצד מבצעים קליטת שערי מטבע מבנק, והאם ניתן להריץ את הקליטה הזאת באופן אוטומטי.

בברכה
    bambi

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    להלן קובץ וורד מתוך ה-FAQ של אשבל.

נסי להעזר במנהל מערכת המידע שלכם על-מנת לבצע את ההגדרות ב-TSS.

אלון.

[file name=____.doc size=30720]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/____.doc[/file]

נעמה
    משתתף
    איפה אני יכולה לראות את הארכיון הזה של אשבל?
    בדקי עם האחראים שלך אם יש לכם תמיכה מחברת אשבל. לתיעוד של אשבל ניתן לגשת רק באמצעות סיסמא.
    Lior
    מנהל בפורום
    בשביל ה FAQ אין צורך בסיסמא
    נעמה
    משתתף
    שלום אלון וליאור

תודה על תשובתכם
    לצערי אין לי "אחראים" שיודעים על הפריוריטי יותר ממני. ולכן כל מה שאני יכולה לעשות אני עושה ללא סיוע של מישהו.
    מכירה גם את ה FAQ ונכנסת לשם לא מעט, אבל כאשר ניסתי להריץ את start tabula scheduler הוא כתב לי שאינו יכול להתחיל אותו ולא נימק מדוע. חפשתי תשובה לשאלה זו ולא קבלתי.
    כלל, אני משתדלת לפנות רק כאשר אני לא מוצאת פתרונות בארכיון של אשבל או ב"פרויקט" השו"ת שלהם.
    אשמח לקבל עוד עצה.

בברכה
    bambi

היי במבי,

לטובתך אני מקוה שלפחות מועסק אצלכם אחראי מיחשוב, כלומר מישהו ברמה של מנהל רשתות או מערכות.
    אם לא, אני מקוה שתוכלי להסתדר עם ההסבר.

במחשב השרת עצמו שעליו מותקנת הפריוריטי (לא מחשב משתמש), צריך לבדוק אם השירות Tabula Task Scheduler מותקנת והאם היא רצה.

יש להתחבר לשרת בתור Administrator ותחת Administrator Tools יש לחפש תוכנית בשם Services.
    בתוך תוכנית זו יש לחפש את השורה של Tabula Task Scheduler. אם היא אינה נמצאת, סימן שהוא בכלל לא מותקן. יש להתקין אותו על ידי הפעלת Task Scheduler הנמצא בספרית 'תחזוקת מערכת'.
    אני מניח שהוא כן מותקן, ולכן רוב הסיכויים שהוא במצב Stopped או שעמודת הסטטוס שלו ריק. אם זה כך, יש להיכנס למאפיינים שלו באמצעות לחיצה על כפתור ימין של העכבר. בתוך לשונית General קיים שדה Startup Type. יש לקבוע אותו לאוטומטי. לאחר ביצוע החל (Apply), יש להפעיל את השירות על ידי בחירת Start.

זה פחות או יותר ההסבר. אני מקוה שיעזור לך כי אחרת נדרשת התערבות של מיישם לבדוק את הבעיה.

אלון.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.