שימוש בכפתור פריקת נתונים במסך ממשקים למסכים

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי שימוש בכפתור פריקת נתונים במסך ממשקים למסכים

משתתף
    שלום,
    בניתי טבלת טעינה דרך מחולל ממשקים למסכים.
    1 . רציתי לדעת בבקשה למה משמש כפתור פריקת ממשק והאם ניתן
    להשתמש בקובץ שהוא יוצר מחוץ לפריורטי.
    2. בלחיצה על כפתור פריקת ממשק נוצר קובץ מסוג SH למה הוא משמש
    וכיצד ניתן להשתמש בו.
    תודה רבה
    סמי
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני חושב שאני מבין את האי-הבנה

קודם כל אני אעמוד על דיוק המונחים ואאומר שנראה לי שבנית ממשק למסך במחולל הממשקים. אם בנית טבלת טעינה של ממש את זה עשית במחולל הטבלאות, ואולי נעזרת בזה בתהליך הטעינה שהממשק יעשה. (הממשק למסך פשוט ממפה בין מקור – שהוא טבלת טעינה או קובץ – למסך)

ממשק מסך יכול לשמש לפריקת נתונים גם כן.

אך יש משהו מטעה מסך מחולל ממשקים למסכים והוא הכפתור "פריקת ממשק" שאתה מזכיר.
    פרוצדורה זאת מייצרת קובץ עדכון של פריוריטי בו נמצא הגדרות אותו ממשק, וקובץ זה נותן להתקין את הממשק הזה במערכת פריוריטי אחרת.
    פשוט הפרוצדורה מחוללת עדכון חדש במסך עדכוני מהדורה, ומייצרת קובץ עדכון תוך כדי שינוי שם הקובץ.
    כאן אני מוצא שזה טוב שהתלחתי עם הדיוק כי אסביר שקובץ עדכון זה יכלול אך ורק את הגדרת הממשק עצמו. אם בנית טבלת טעינה וממשק הזה משתמש בה, התקנת הממשק במערכת אחרת תכשל אם לא תדאג להקים (או ידנית או ע"י עדכון מהמערכת הראשונה) את הטבלה עצמה לפני-כן.

אני מקווה שכל זה עונה על שתי השאלות שלך.

אם דווקא התכוונת לפריקת נתונים בעזרת הממשק, את זה עושים ע"י הפעלת פרוצדורת "הרצת ממשק" ובחירת "פריקה" בקלט "אופן ביצוע". פעולה זאת שופכת את הנתונים הנבחרים לקובץ או לטבלת טעינה (לפי הגדרת הממשק).

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אם רוצים להתקין את הממשק במערכת אחרת, עושים את זה כמו שמתקינים כל עדכון שמכינים (לדוגמה כשמפתחים במערכת פיתוח ומתקינים בהמשך במערכות טסט ואמת) – מריצים את הפרוצדורה הבאה בשרת היעד:
    מנהל המערכת > עדכונים > בצוע עדכון מהדורה
    ומצביעים על קובץ ה-SH
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.