שינוי תאריך במשלוח על פי הזמנה

פורומים שימוש במערכת שינוי תאריך במשלוח על פי הזמנה

משתתף
    שלום לכולם

האם יש דרך לשנות את תאריך האספקה בת. משלוח נגזרת מתוך הזמנה?
    כי יש כאן משהו לא היוגני שבהזמנה אני כבר צריכה לקבוע מה יהיה תאריך המשלוח.
    האם יש איזה הגכדרה לתעודה או קבוע לוגיסטי כלשהו בנושא?

בברכה
    bambi

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    התשובה היא לא.

תאריך האספקה בפירוט לתעודת משלוח הוא שדה לקריאה בלבד והוא נקבע ישירות בהזמנת הלקוח.

ציטוט קודם:

כי יש כאן משהו לא הגיוני שבהזמנה אני כבר צריכה לקבוע מה יהיה תאריך המשלוח.

אני חייב לומר לך שהטענה שלך ממש שגויה מהיסוד כי אינך רואה את התמונה הגדולה, ומדוע…?
    הזמנת לקוח הוא חוזה הנערך בין הלקוח והספק (החברה שאמורה לקיים את החוזה), אשר לפיו הספק מבטיח לספק את המוצרים מההזמנה ללקוח לכל היותר עד למועד שנקבע מראש. יתכן שאצלכם עניין מועד האספקה הוא טריוואלי או חסר חשיבות (למרות שקשה לי להאמין לכך), אך ברוב המקרים תאריך האספקה הינו קריטי ללקוח.
    אציג לך דוגמא שיכול לקרות לך: קנית דירה חדשה שמועד הכניסה יהיה באחד באוקטובר. החלטת שאת קונה מערכת ריהוט לחדר השינה ובוודאי שזה יהיה חשוב לך שמועד האספקה יהיה ממש לפני מועד הכניסה לדירה. ברור שאם את מקבלת את ההרגשה שהספק לא רציני מבחינת המועד והוא מסוגל "למרוח" את הזמן, יתכן שתחליטי לא להזמין ממנו. יתרה מכך, אם בסופו של דבר תבצעי את ההזמנה והוא לבסוף יודיע לך שהאספקה הרשמית תהיה רק שבוע אחרי – זה יגרום לך לעוגמת נפש לא קטנה.
    שתדעי לך שחברה אשר אינה מסוגלת לעמוד במועדי אספקות היא חברה שעלולה לאבד מוניטין.

לעניינך, במידה והלקוח אינו מתייחס למועד האספקה כמרכיב קריטי בהזמנה, הדרך לשנות את התאריך בתעודת המשלוח הוא קודם לגשת להזמנה. יש להעביר את סטטוס ההזמנה בחזרה אל 'טיוטא', לשנות את המועד ולהעביר את הסטטוס בחזרה לנוכחי לפני ייזום השינוי.

אלון.

נעמה
    משתתף
    היי אלון

תיאורטית, אתה צודק לחלוטין, מה לעשות שבישראל אנו חיים, ורבים הפעמים שנשלחת הזמנה ונחתמת עדיין מועד האספקה לא ידוע. האם כדאי וניתן לצור ב bpm סטטוטס כזה שלא ממש סוגר את ההזמנה עד שהתאריך לא נקבע אבל למרות זאת ניתן למשוך אותו למשלוח?

בברכה
    bambi

מה את מבקשת לעשות?
    לבנות סטטוס שכאשר תבצעי את הקישור של תע' המשלוח אל ההזמנה ותחליטי שאת רוצה לשנות את תאריך האספקה בהזמנה, אז אוטומטית תאריך האספקה הרשום בתע' משלוח ישתנה בהתאם?

גם אם תייצרי סטטוס שכזה שירשה לך לבצע את השינוי של התאריך בהזמנה, זה לא באופן אוטומטי ישנה לך את התאריך במשלוח. תצטרכי בכל מקרה למחוק את פירוט השורות במשלוח ולמחוק את מספר ההזמנה בלשונית 'אסמכתאות', ולבצע שוב את הקישור.
    אם למרות המגבלה שציינתי, תרצי לחסוך ממך את הצורך לחזור לסטטוס 'טיוטא' כדי לשנות את התאריך ושוב לחזור לסטטוס הנוכחי, תוכלי להדליק את דגל 'לאפשר לבצע שינויים' במאפיינים של הסטטוס הנוכחי או בסטטוס החדש שתרצי להוסיף.

אלון.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.