שליחת מייל לסוכן

פורומים שימוש במערכת שליחת מייל לסוכן

משתתף
    שלום,
    רציתי לדעת האם ניתן להגדיר שכאשר נפתחת הזמנת לקוח ישלח מייל לסוכן המטפל בלקוח ?
    ניתן לבצע זאת ע"י ניהול תהליך להזמנה , האם יש דרך נוספת פשוטה יותר ?

יש המון לקוחות והמון סוכנים … :S

תודה רבה

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • Replies
    YairM
    משתתף
    הדרך הזאת היא הפשוטה ואין השפעה על כמות הלקוחות ו/או הסוכנים,צריך להגדיר חוק עסקי אחד בלבד.

ראשית תחליט באיזה סטטוס של ההזמנה יש ליידע את הסוכן על פתיחת הזמנה,רצוי שלא יהיה טיוטא,כיוון שלא תמיד מוגדר הסוכן מראש ללקוח,ולכן בהזמנה צריך לקשר את הסוכן הרלוונטי.

לאחר מכן תגדיר חוק בססטוס זה ,בסגנון הבא:כאשר התעודה עוברת לסטטוס זה שלח דואר לשדה במסך שם סוכן.
    בתיבת מלל ההודעה תוכל לפרט את מספר ההזמנה ,כך שהסוכן יוכל להיכנס להזמנה דרך הקישור בהודעת הדואר שהוא יקבל.

Ziv
    משתתף
    תודה רבה ! עזרת לי המון …
    Ziv
    משתתף
    שוב שלום ,
    עשיתי את אותו הדבר לטכנאי מטפל , אך זה לא עובד .
    יש למישהו מושג מה הבעיה ?

תודה מראש

YairM
    משתתף
    בחוק עסקי ברשימת הבחירה של שדות במסך למשלוח דואר אין שדה כזה טכנאי מטפל,איזה שדה בדיוק הגדרת ?
    yitzchok
    משתתף
    IL
    As כתב:

עשיתי את אותו הדבר לטכנאי מטפל , אך זה לא עובד .
    יש למישהו מושג מה הבעיה ?

ויאיר כתב:

בחוק עסקי ברשימת הבחירה של שדות במסך למשלוח דואר אין שדה כזה טכנאי מטפל,איזה שדה בדיוק הגדרת ?

גם אם "טכנאי מטפל" זה שדה פרטי, זה בטח שם משתמש, ולכן לא מוכיח כלום.

"סוכן" זה לא הצבעה על משתמש אלא על סוכן מכירות, וחשוב להיות מודע לכך שברשומת סוכן מכירות יש כתובת מייל לסוכן, ודומני שכשמגדירים הודעה לסוכן הכתובת נלקחה משם ולא ישנה אם יש כתובת מייל למשתמש שקשור לרשומת הסוכן – אם אין כתובת לסוכן ברשומה זו לא יישלח מייל אליו….

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    YairM
    משתתף
    אפשר לשלוח מייל למשתמש שהוגדר בשדה לטיפול בעזרת חוק עסקי במעבר לסטטוס הרלוונטי.

אם למשתמש לא הוגדר משלוח לדואר חיצוני,הוא יקבל את הודעת הדואר בדואר הפנימי של הפריוריטי,אם הוגדר למשתמש דואר חיצוני,צריך גם להגדיר את כתובת המייל במסך כרטיס עובד,ואז  המשתמש יקבל את הודעת הדואר בדואר החיצוני.

אם הוגדר למשתמש דואר חיצוני ולא הוגדרה כתובת במסך כרטיס עובד,ההודעה לא תישלח.

yitzchok
    משתתף
    IL
    יאיר שלום

תסכים איתי שכל מה שאתה כתבת נכון כל עוד מדובר בשדה שמכולל שם משתמש אבל חוק עסקי ששולח מייל לשדה "שם סוכן" יקח את כתובת הסוכן מרשומת הסוכן ולא מהמשתמש הקשור לסוכן (אם יש בכלל)??

נראה כאילו אתה חולק עלי אבל אני לא רואה כאן סתירה

Ziv
    משתתף
    MY Guide כתב:

אפשר לשלוח מייל למשתמש שהוגדר בשדה לטיפול בעזרת חוק עסקי במעבר לסטטוס הרלוונטי.

אם למשתמש לא הוגדר משלוח לדואר חיצוני,הוא יקבל את הודעת הדואר בדואר הפנימי של הפריוריטי,אם הוגדר למשתמש דואר חיצוני,צריך גם להגדיר את כתובת המייל במסך כרטיס עובד,ואז  המשתמש יקבל את הודעת הדואר בדואר החיצוני.

אם הוגדר למשתמש דואר חיצוני ולא הוגדרה כתובת במסך כרטיס עובד,ההודעה לא תישלח.

בוקר טוב,
    בצעתי זאת דרך חוק עסקי ,
    כאשר הקריאה עוברת לסטטוס "נשלח לעבודה" שלח דואר->אל שדה במסך->לטיפול

כאשר בשדה לטיפול מופיע שם הטכנאי .
    עדכנתי את המייל גם בכרטיס עובד וגם בשם המשתמש ועדיין זה לא שולח מייל לכתובת חיצונית .

יש משהו שחסר אולי ? שאני לא עושה נכון ?

שוב תודה רבה

yitzchok
    משתתף
    IL
    באופן כללי נשלח בהצלחה מייל מפריוריטי בתחנה זו? (ממסך שליחת מייל של פריוריטי)
    באיזה סוג סביבה אתם?
    כשעדכנת את כתובת המייל דאגת גם לדגל שמגדיר משלוח דואר חיצוני כפי שיאיר הזכיר?
    Ziv
    משתתף
    כמובן , התחנה שולחת מייל דרך הפריורטי (הזמנות רכש , תעודות העברה וכ'ו … ) .
    סביבת עבודה windows

איפה מגדירים משלוח דואר חיצוני ? במשתמש ? לא שמתי לב לזה …

YairM
    משתתף
    הי יצחק.
    מה שכתבת לגבי הסוכן נכון ואין חילוקי דעות,פשוט זיו כתב שהוא עשה חוק עסקי כמו שעשה לסוכן אבל במקום סוכן  בחר טכנאי מטפל וזה לא עובד לו.
    לכן פירטתי מה התנאים לשלוח הודעה למשתמש המטפל(שדה טכנאי מטפל אני לא מכיר).

זיו
    כדי שתישלח הודעה לדואר חיצוני צריך להגדיר למשתמש בשדה דואר את האות E,אני לא מול מחשב אבל אני חושב שזה נמצא במסך בן של משתמשי מערכת פרטים לחברה נוכחית

Ziv
    משתתף
    היי ,
    הגדרתי את האות E – דואר חיצוני , אך לצערי עדיין לא שולח ….
    YairM
    משתתף
    1.הסר את ההגדרה למשלוח דואר חיצוני האות E,השאר שדה ריק ונסה לשנות סטטוס,המשתמש אמור לקבל הודעת דואר בדואר הפנימי של פריוריטי,אם מתקבל אז החוק תקין,צריך לברר את הבעיה במשלוח דואר מהתחנה בדואר חיצוני.

2.האם בתחנה בה משנים את הסטטוס לחוק שהגדרת לסוכן,נשלחת הודעת דואר לסוכן?.

3.בדוק שמתחת לשדה דואר שמוגדר בו E,מופיע כתובת המייל של המשתמש,אם הגדרת במקום הנכון בכרטיס עובד הכתובת תועתק לשדה זה,אם לא מוגדרת כתובת הגדר בשדה זה כתובת המייל ונסה שוב.

Ziv
    משתתף
    היי ,
    ראשית רציתי לאומר תודה ענקית על העזרה .
    לצערי בצעתי את כל מה שאמרת ועדיין לא הסתדר ,
    1 . הסרתי את ההגדרה למשלוח דואר חיצוני והשארתי את השדה ריק , שנתי לסטטוס ולא נשלח הודעה בדואר הפנימי .
    בצעתי את החוק בדיוק לפי החוק של הסוכן .
    2. בצעתי את השינויי בתחנה ולא על השרת , בשרת אין חבילת אופיס ולכן זה לא היה מתממשק לדואר .
    3. בדקתי ווידאתי שמוגדר במקום הנכון .

אולי תרצה להעיף מבט ?

YairM
    משתתף
    שלח צילום מסך של החוק שהגדרת
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.