שמירת דו"ח כ xlsx

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי שמירת דו"ח כ xlsx

משתתף
    שלום,

אני מנסה לשמור דו"ח כקובץ אקסל עם סיומת xlsx  . הקובץ נשמר אך בנסיון לפתוח אותו מתקבלת שגיאה :

Excel cannot open file because file format or file extension is not valid. Verify that the file has not been corrupted and that the file extension matches the format of the file

עובד תקין במידה וזה csv או xls. כמו כן ניתן ליצור אקסל חדש ולשמור כxlsx ללא בעיה , הקובץ נפתח .

ניסיתי לכתוב פקודה פשוטה :

SELECT 'X' FROM DUMMY TABS 'C:/TMP/TEST.XLSX.TXT';

גם כאן הקובץ נשמר אך לא נפתח.

אשמח לרעיון איך לפתור את הבעיה.

תודה רבה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני לא מבין מה הפקודה הפשוטה אמורה להוכיח – שם אתה מייצר קובץ טקסט מופרד טאבים עם סיומת TXT ומההודעה שאתה מצטט יכול להיות שהקובץ תקין והבעיה היא שיש לו סיומת שלא תואמת לסוג הקובץ.

את. מדבר על שמירת דו"ח אבל לא הסברת איך אתה מפיק את הדו"ח ושומר אותו כקובץ/איך אתה רוצה שיעבוד.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    איליה
    משתתף
    היי, יש פתרון ב-SDK:

You can also redirect the report results to an MS-Excel file. This command takes two parameters – the Excel file without a suffix and the TEMPLATE number from the EXCELTEMPLATES table. For example, the following code saves the OPENORDIBYDOER report as an Excel file.
    EXECUTE WINACTIV '-P', 'ORGUNITS', '-X', 'c:\temp\cur', 444;

ניסיתי, זה עובד. יש ליצור תבנית אקסל לדוח המבוקש, ואז הוא יפיע בטבלה EXCELTEMPLATES. בפקודה המספר מתייחס למפתח אוטויוניק שנוצר עבור התבנית החדשה. משום מה, השמירה חייבת להיות על כונן C, אחרת זה לא עבד לי.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.