שמירת תאריך לפני 1900

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי שמירת תאריך לפני 1900

משתתף
    אני צריך לשמור ערכים של תאריכים לפני 1900.

כרגע הפריורטי מאפס את התאריך וכותב כי הערך לא חוקי.

חוץ משמירת התאריך כString יש עוד דרך?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    תוכל אולי לשמור כ-3 ערכים נומריים אבל נשמע פחות נח
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    NoamN
    משתתף
    none
    Special Date Columns
    As mentioned earlier, dates are stored in Priority as integers, which correspond to the number of minutes elapsed since Jan. 1, 1988 (for example, Dec. 31, 1987 = -1440). Hence, the date 01/01/1988 is stored as "0". Since Priority forms do not generally display zero values, this date is not displayed in form columns. If you want the value 01/01/1988 to be displayed in a particular column, the form column name must contain the string BIRTHDATE (e.g., the BIRTHDATE10 column in the USERSB_ONE form).

אך לא הצלחתי לשמור ערך כמו 31/12/1899. כמו שיש (כנראה) קוד מיוחד להצגת השדה, יש גם בדיקה לערכים במאה ה-19.

yitzchok
    משתתף
    IL
    אפילו פונקציות ATOD/DTOA לא עובדות עם תאריכים לפני 1 ינואר 1900
    NoamN
    משתתף
    none
    לפי ההצעה של שלושה שדות: אחד ליום בחודש (צריך לבדוק שהערך יהיה בין 1-31, בהתחשב לחודש!), חודש (1-12) ושנה. אחר כך ניתן להפיק מזה מחרוזת באמצעות הביטוי

<p style="text-align: left;">((STRCAT (ITOA (:DAY, 2), '/', ITOA (:MONTH, 2), '/', ITOA (YEAR</p>

yitzchok
    משתתף
    IL
    אמרתי שזו אפשרות אבל בסופו של דבר אני הייתי מציע מחרוזת, אפשר לפרק בעזרת STRPIECE או לקבל 8 ספרות ללא / ולאחר בדיקת חוקיות להכניס /

לדעתי יותר נח למשתמש

yitzchok
    משתתף
    IL
    גם קל יותר לבדוק כי יוצאים משדה אחת ובודקים הכל ביחד. עם 3 שדות די צריכים לבדוק ב-PRE של השורה
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

תגיות: 

• יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.