שערי מטבע

פורומים שימוש במערכת שערי מטבע

משתתף
    אני צריכה את העזרה שלכם בהורדת קובץ שערי מט"ח מבנק לאומי או הפועלים ? אני מנסה לטעון את הקובץ לתוכנה ע"י הפרוצדורה טעינת שערי מטבע רק שלא יודעת איפה בדיוק מורידים את הקובץ והאם צריך להיות בפורמט מסויים ?
    תודה
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    איני יכול ממש לעזור לך בעניין הקובץ של בנק לאומי או הפועלים.
    אני יודע שהחל מגירסה 13 ניתן גם לבצע טעינה של קובץ XML של אתר בנק ישראל.
    נסי לחפש אם יש לך טעינה מבנק ישראל.
    אם קיים, אז תוכלי להציג מדף שערי החליפין של בנק ישראל את הקובץ בפורמט XML. זה נמצא בפינה שמאלית למטה.
    לאחר שיוצג לך שערי החליפין כדף XML, תוכלי לבצע שמירה של הדף כקובץ בשם currency.xml אל תוך ספריית החברה הפעילה השייכת ל-priority\system\load
    ברגע שהקובץ נשמר שם, תוכלי להפעיל את התוכנית של טעינה מבנק ישראל.

אלון.

סוניה
    משתתף
    היי אלון
    הייתי רוצה לדעת איך עושים את זה דרך בנק פועלים או לאומי אבל לא ידעתי איפה מורידים את הקובץ ובאיזה פורמט לשמור אותו.
    העיקר שהצלחתי לעדכן את שערי המטבעות ע"י הפרוצדורה של טעינה מבנק ישראל לפי ההנחיות שלך ואז עלה חלון שנטענו 15 רשומות . בנוסף בדקתי אם זה התעדכן ע"י כניסה למסך מטבעות > שליפה בשדה שער חליפין כל הערכים השונים מאפס ואז עלו כל ה 15 שורות .
    שאלה נוספת אם אני רוצה לשלוף כל הערכים הלא ריקים (שונים מאפס ) האם אני יכולה להגדיר כל הערכים השונים מ NULL . האמת שניסיתי ולא עבד יכול להיות שטעיתי בדרך .
    תודה רבההההההההההההההההה
    סוניה
    היי סוניה,

על מנת להציג רשומות בהן בשדה מסוים לא יוצג ערך ריק מתוכן, בהרצת שאילתא מ-F11 בתצוגה טבלאית, את השורה השניה בשדה המדובר משאירים ריק, ובשורה הראשונה בוחרים את האופרטור 'גדול וקטן' ומקישים ENTER.

בתצוגת רשימה (לא טבלאית), בעת שהסמן על השדה המבוקש לוחצים על PAGE UP וברשימה הנפתחת בוחרים את האופרטור כפי שציינתי לעיל.

אלון.

asher
    משתתף
    שלום ,

בשביל לעדכן את המטבעות מאתר בנק ישראל יש להריץ את התוכנית שנמצאת במיקום הזה : כספים > תחזוקת כספים > שערי מטבע > עדכון מטבעות ראשיים

אפשר להוסיף את התוכנית ל task schedular כך שכל יום בבוקר זה יעדכן את שער הדולר אוטומטית .

בהלצחה .

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.