תהליך אישור הזמנות רכש

פורומים שימוש במערכת תהליך אישור הזמנות רכש

משתתף
    אני מעוניין להתחיל בתהליך של אישור הזמנות רכש אצלנו,
    האם קיים בסטנדרט? – אם כן, איפה אני יכול לקרוא על זה בצורה מעמיקה יותר?

תודה רבה!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • Replies
    Priority Imp
    משתתף
    אשף הזמנות רכש (רכש > הזמנות רכש > אשפי הזמנות רכש)

אישור הזמנות

אם תהליך האישור של הזמנות רכש מנוהל באמצעות סטטוסים, תוכל להגדיר כללים שעל פיהם יישלחו הודעות למאשרי ההזמנה כאשר מגיע תורם לאשר את ההזמנה. כל שעל המאשר לעשות הוא להיכנס להזמנה הנדונה ולשנות את הסטטוס שלה. המאשר הבא בתור יוקצה אוטומטית להזמנה ותישלח לו הודעה.

לחילופין, פריוריטי מספקת רשימת מאשרים הקובעת את סדר המאשרים ואת המשתמשים שחתימתם נדרשת.

בחר באחת האופציות הבאות:
    · לחץ > כדי לחזור לתפריט הראשי, אם אתה מנהל את תהליך האישור באמצעות סטטוסים.

· לחץ > כדי לאשר באמצעות רשימות מאשרים

[u]עבודה עם רשימות מאשרים
    [/u]
    כמו בניהול תהליכים באמצעות סטטוסים, למשתמש הראשון ברשימת המאשרים נשלחת התראה אוטומטית בדואר האלקטרוני כאשר הסטטוס הרלוונטי מוקצה להזמנת רכש. כאשר המאשר הראשון חותם, המאשר הבא בתור מקבל התראה וכך הלאה. הזמנות בסכומים גבוהים יותר בדרך כלל דורשות את חתימתם של מאשרים בכירים, בעוד הזמנות רכש בסכומים נמוכים יותר יכולות להסתפק בחתימתם של משתמשים המופיעים בראש הרשימה. יתירה מזאת, אין חובה לחתום לפי הסדר. ברגע שמאשר בכיר חותם על ההזמנה, לא נחוצה חתימתם של משתמשים המופיעים לפניו ברשימה.

רשימת המאשרים "00" תוקצה אוטומטית לכל הזמנה; אם אתה עובד עם יותר מרשימת מאשרים אחת, תצטרך לשנותה.

כדי לשנות את רשימת המאשרים:
    1. שלוף את התעודה המבוקשת במסך הזמנות רכש ועבור ללשונית אישורים ומעקב ביצוע.

2. בחר ברשימה המתאימה בעמודה רשימת מאשרים.

טיפ:
    [b]לחץ > כדי ליצור רשימת מאשרים חדשה.
    [/b]

כדי להוסיף רשימת מאשרים:

1. היכנס למסך רשימות מאשרי הזמנות רכש.

2. רשום קוד ותאור קצר של הרשימה החדשה.

3. היכנס למסך הבן מאשרי הזמנות רכש ורשום את שם המשתמש של כל מאשר, מאשר חלופי (לפי הצורך) והסכום שמעליו נדרש אישורו של משתמש זה.
    הערה: הסכום שתציין בעמודה החל מסכום נבדק מול המחיר אחרי הנחה (לפני מע"מ) של סך ההזמנה

בהצלחה

Interlligent
    משתתף
    תודה רבה – מצאתי את האשף.
    שמעון
    משתתף
    שלום,
    הנחתי שגם המאשר הראשי וגם החלופי יקבלו מייל לאישור הזמנת הרכש, אולם המאשר החלופי לא מקבל מייל.
    כיצד ניתו לדאוג שגם החלופי יקבל מייל לאישור?
    תודה
    שבוע טוב,
    אפשרי לבצע דרך פיתוח קטן .
    assaf
    משתתף
    אפשר גם בלי פיתוח, אולי להגדיר חוק עסקי שישלח מייל בעת מעבר לסטטוס מסויים (כמובן שזו דרך קצת יותר מוגבלת).
    הילה רפאל
    משתתף
    מה המלצתכם
    האם עדיף להשתמש באישור דרך ניהול תהליך סטטוסים או דווקא דרך רשימת מאשרים?
    YairM
    משתתף
    לא נראה לי שזה עניין של המלצה,אלא יותר בשיטת תהליך האישרור בחברתכם,שתי השיטות יעילות, כרגע רק לך יש את כל האינפורמציה להחליט מה הכי מתאים לכם.
    בוקר טוב
    לי נראה שדרך ניהול הסטטוסים זה יותר גמיש ויש יותר אפשרויות
מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.