תיקיית SYSTEM/MAIL – גודל ומספר קבצים עצום…

פורומים שימוש במערכת תיקיית SYSTEM/MAIL – גודל ומספר קבצים עצום…

משתתף
    שלום לכולם,
    בארגון שלי משתמשים במערכת פריוריטי תעשייתית ומאחסנים בנספחים כמות גדולה של מסמכים שנסרקים מידי יום.
    כל המסמכים והודעות דואר יוצאות וכו' נשמרות בברירת מחדל בתיקיית SYSTEM/MAIL שגדלה משמעותית מידי פרק זמן.
    נכון להיום היא מכילה 35,000 קבצים ו 4.5 ג'יגה נפח.
    התחושה היא שהעבודה עם נספחים איטית יותר מבעבר… (טעינה של מסמך וכו'.. )
    האם יש פתרון אלגנטי לחלוקה אחרת של כמות הקבצים?
    מה אפשר לעשות כדי לטייב את הנתנוים/קבצים?
    תודה,
    רועי
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    אורן קפלן
    משתתף
    אני מכיר את הבעיה מנסיון אישי

פתרון לעתיד – בגרסה 14 יש מנגנון של תתי תיקיות שפותר חלק מן הבעיה (מספר הקבצים לתיקייה בודדת)
    פתרון לעניין פתיחת קבצים – אני מניח שרוב הבעיה היא עם קבצי תמונות שנפתחים כברירת מחדל על ידי התוכנה של מיקרוסופט.
    בעניין הזה דווקא יש לי כמה רעיונות לא רעים – אבל כולם כוללים הגדרות פר מחשב משתמש.
    יש בשביל קבצי TIF וMID (חלק מהפקסים והסורקים) את התוכנה שמגיעה עם אופיס – Microsoft Office Document Imaging שנמצאת לרוב תחת התיקייה
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\MODI
    וכן הלאה
    היתרון שלה הוא שהיא לא מנסה לראות מה הקובץ הבא או הקודם בתיקייה.

כמו כן – לשאר התמונות יש IrfanView שניתן להגדיר כך שברירת המחדל שלו היא ללא כפתורים למעבר לקובץ הבא ולקובץ הקודם ואז העבודה הרבה יותר מהירה ונוחה מבד"כ.
    שלא לדבר על הדפסה מכל תוכנה שלא ברירת המחדל של חלונות שמנסה להעלות את כל התמונות בתיקייה…

בהצלחה!

אורן

אלמוני
    אורח
    במנהל המערכת > תחזוקת מערכת > תחזוקת מערכת יש תוכנית שמוחקת מספריית mail קבצים שלא מקושרים לתעודות במערכת, כדאי להריצב פעם בתקופה.

אותו דבר לגבי מחיקת מיילים (אותו נתיב) ואחריו ניקוי ספריית mail – אלא אם כן רוצים לשמור מיילים עם נספחים בפריוריטי

אורן קפלן
    משתתף
    זה מוחק רק קבצים שלא מקושרים למיילים במערכת – מנסיון…
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.