תקופת אחריות למק"ט

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי תקופת אחריות למק"ט

אורח
    שלום לכולם

אני מחפש פתרון לניהול תקופת אחריות למק"ט "לא סטנדרטית".

כיום במערכת ניתן לאפיין לכל מק"ט תקופת אחריות וכן בעת תעדות המשלוח ללקוח מתבצע רישום אוטמטי.

אני רוצה לנהל אחריות למק"ט מנוהלים מספרים סידורים אך שמתי לב ש הבעיות מתחילות ברגע שנמכר פריט לא בתקופת האחריות הסטנדרטית.

נכון לעכשיו אנו מוספים בשורת ההזמנה מקט נוסף של תוספת אחריות במקביל הרכש מתבצע על פי תוקפת האחריות החדשה.
    המטרה היא שגם המכשיר הספיצפי להזמנה זו יקבל את תקופת האחריות הלא סטנדרטית

האם ישנו רעיון לפתרון.

כמו כן מדוע אי אפשר לבצע רישום אוטמטי של תקופת אחריות בעת קבלה סחורה מספק

בתודה
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הי גיל
    לא בטוח שהבנתי אותך טוב. אז יש לי כמה שאלות?

1. מה כוונתך בתקופת אחריות לא סטנדרטית ? מבחינת המערכת או שהמכשיר באחריות או שלא.
    2. הזמנת לקוח – האם מדובר בהזמנה שמבוצעת במעמד מכירת המכשיר ?
    3. מה משמעות האחריות בהזמנת הרכש ?האם זו אחריות שהספק נותן למכשיר? כיצד אתה מבטא אותה שם ?
    4. רישום אוטומטי של אחריות בקבס"פ – צריך לפתח את זה.

אלמוני
    אורח
    ליאור שלום

1. הכוונה בתקופת אחריות לא סטנדרטית היא, שמחשב מסוים שנמכר ב% 80 מהמקרים אם שנה אחריות ו בשאר המקרים עם שנתים או שלוש שנים.

2. כאשר הלקוח מזמין מחשב עם שנתיים אחריות אך תקופת האחריות הסטנדרטית שלו היא שנה ( מה שמעודכן במסך מאפיני מוצר תקופת אחריות)
    אנו מוספים שורה בהזמנה במסף פירוט הזמנה למקט 000 תוספת אחריות שנתים

וכך הרכש מבצע הזמנות לרכיבי המחשה עם אחריות לשנתים וכן מנהל המחסן יודע בעת סגירת הפק"ע לעדכן את תקופת האחריות לשנתים בגין ההזמנה לקוח זו.

3. בהזמנת הרכש אנו מוספים במסך הטקסט בקשה להגדלת האחריות לשנתיםמהספק – אך אין לזה שום משמעות במערכת היות ואנו לא מעדכנים את תקופת האחריות בגין רכיבים המתקבלים מהספק.

השאלה שלי האם ישנו פתרון שיכול לתת מענה לתקופת האחריות שניתן ללקוח וגם בעת רכישת רכיבים מספקים בגין תקופת אחריות שונות לאותו פריט.

בתודה
    Lior
    מנהל בפורום
    האם יש לכם את מודול שרות ואחזקה ?
    מודול זה מאפשר לנהל רישום של אחריות פר מכשיר.
    אם המחשב רשום במערכת בכמכשיר אני רואה פתרון קל יחסית במסגרת המודול:
    הזמנות אלו ניתן לסמן באמצעות סוג הזמנה מיוחד או דגל פרטי אם סוג ההזמנה כבר תפוס.
    טריגר בפתיחת המכשיר (המחשב) בתעודת המשלוח – הטריגר ירשום בו קוד אחריות בהתאם לסווג הנ"ל.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.