BPM

משתתף
    שלום
    הגדרתי חוק על המעבר בין אישור מנהל לסטטוס מאושרת ללקוח : שלח מייל לשדה במסך שם סוכן . החוק לא עבד למה ?
    הקמתי את הסוכן כמשתמש דרך הפרוצדורה של הוספת משתמשים וגם שייכתי אותו ללקוח מסויים
    איך פותרים את הבעיה ?\

תודה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    היי סוניה,

כדי שמשתמש יקושר למספר הסוכן שהוגדר במערכת, יש לבצע את הקישור בשדה 'מוגדר כסוכן' הממוקם במסך משאבי אנוש > כרטיס עובד, מסך בן נתונים לחברה נוכחית.
    את זה תוכלי לבצע רק אם את עובדת בחברה המסומנת כ-'משאבי אנוש?' במסך חברות.

אלון.

סוניה
    משתתף
    היי אלון
    ניסיתי את מה שהצעת אכן קישרתי את המשתמש למשל הגדרתי משתמש סוניה שהיא גם סוכנת מכירות ללקוחות לכן נכנסתי לכרטיס עובד > סוניה > מסך בן נתונים לחברה נוכחית שלח מייל לשדה במסך שם סוכן חייב להיות מוגדר בשדה מוגדר כסוכן על מנת שיעבוד ?
    תודה
    סוניה
    משתתף
    סורי טעיתי החוק לא עבד התבלבלתי עם חוק אחר
    סוניה
    משתתף
    בנוסף רציתי להגדיר בתהליך הזמנה : כאשר ההזמנה עוברת לסטטוס מאושרת מכניס ההזמנה ישלח אישור הזמנה ללקוח .(במעבר לסטטוס זה הגדרתי שלח מייל ליידע מכניס ההזמנה שהזמנת הלקוח שלו מאושרת לפי מה שהתבקשתי במשימה )
    ניסיתי דרך חוק עסקי במסך הזמנות : שלח מייל לשדה במסך איש קשר ההזמנ מאושרת בתנאי שסטטוס הזמנה = מאושרת ובתנאי שערך לטיפול = משתמש X כי רק משתמש זה רשאי לפתוח הזמנה ( הגדרתי חוק במסך שלא ניתן לפתוח הזמנה רק ע"י המשתמש ההוא )
    אבל החוק לא עבד איפה טעיתי ? גרסה שאני עובדת איתה 13
    תודה
    ככלל ברזל, אני מציע לך תמיד לבדוק את החוקים שבנית קודם בשליחת הודעה למסך.
    כאשר את בונה חוק האמור לשלוח מייל ללקוח, אז זה מצריך הגדרות נוספות במערכת כגון כתובת אי-מייל לקוח והגדרות דואר של הפריוריטי.

בתכנות, ככל שיש יותר גורמים המשתתפים בפיתוח כלשהו והתוצאה היא שזה בכלל לא עובד, אז קשה יותר לבודד את הסיבה. במקרה שכזה יש להסיר את הגורמים המורכבים ולהתחיל עם הדברים הפשוטים ולהתקדם משם.
    במקרה שלך, השליחה לכתובת דואר הוא גורם מורכב. שני אותו למשהו פשוט יותר כמו שליחת הודעה למסך. בשלב הראשוני של הפיתוח, הדבר החשוב ביותר הוא בדיקת התנאים להפעלת החוק.

קיבלת ממני טיפ מאוד שימושי אשר מאוד יעזור לך בהמשך בפתרון משימות מורכבות יותר. נצלי זאת 😉

בהצלחה,
    אלון.

סוניה
    משתתף
    אלון ,
    ניסיתי את מה שהצעת לנסות את החוק העסקי במסך הזמנות על שליחה לשדה במסך שלחתי מייל לעובד שני שמוגדר בהזמנה תוכן המייל הזמנה מאושרת בתנאי שהערך בשדה סטטוס הזמנה = מאושרת וגם הערך הקודם בשדה סטטוס הזמנה = קביעת אספקה וגם הערך לטיפול = קבוצת מכניסי הזמנות במקרה הזה הקבוצה מכילה שני עובדים ורד+אירית ראיתי שבהגדרת ערך לטיפול קבוצה לא עובד ? לא יודעת מה הסיבה ? יכול להיות שבשדה לטיפול תמיד צריך מוגדר משתמש אחד ולא קבוצה ? בכל מקרה החלפתי את זה לשם העובדת ורד ובדקתי את החוק אכן ההתנייה התקיימה וזה עבד.
    על מנת לפתור את המשימה שלי לשלוח את המייל לאיש קשר של הלקוח הגדרתי לאייש קשר מייל , פתחתי מייל ב GMAIL והגדרתי אותו באוטלוק לאחר מכן הגדרתי אותו בנתוני החברה שהקמתי בפריוריטי ואז בניתי את החוק שלח מייל לאיש קשר אבל זה לא הלך לי עלה חלון WINDOWS ERROR CANT LOGON TO MAPI LIBRARY בקיצור הסתבכתי .
    האם זה אפשרי שתנחה אותי איך להגדיר חשבון דואר בפריוריטי?
    תודה
    סוניה
    היי סוניה,

הגדרות דואר למיניהם (גם עבור שרת הדואר וגם עבור הפריוריטי) הוא תהליך מורכב לאדם שאינו מתמצא בתחום.
    איני יודע מהו הרקע שלך בתחום הנ"ל ולכן יהיה זה קשה מאוד להעביר בסגנון של "שלט רחוק" את ההדרכה, ויש הרבה מה להסביר.

אם את עדיין לומדת בקורס המיישמים, אני מניח שבשלבים המתקדמים יותר ילמדו כיצד לבצע את ההגדרות בפריוריטי.

אני רוצה שתביני, גם אם אסביר כיצד לבצע את ההגדרות בפריוריטי עצמה, זה לא מבטיח שזה יעבוד לך משום שההגדרות צריכות להיות תואמות לתוכנת המייל כגון האאוטלוק או ה-ג'י מייל.

אם בכל זאת את רוצה ללמוד כבר עכשיו באופן עצמאי, ניתן לקרוא קצת על הנושא במדריך לממשק המשתמש. תוכלי למצוא אותו בתפריט העזרה במסך הראשי.

אלון.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.