DBLOAD

משתתף
    none
    אני מנסה לקלוט נתונים דרך ממשק לטבלאות. יש רשומות שאינן נקלטות, ולפי ה-SDK ניתן להשתמש בדגל E-, כפי שכתוב

'-E', 'unloaded_file' — Use these parameters to create a file of all lines from the input file that failed to be loaded.

כאשר אני מכניס לתוך שלב SQLI את הפקודה EXECUTE DBLOAD '-L' 'PROCEDURENAME' , '-E', 'OUTPUTNAME', אכן נוצר קובץ OUTPUTNAME אבל הוא ריק – אבל במהלך הקליטה מופיעות הודעות שגיאה לגבי הנתונים.

אני רגיל לרשום את שם הממשק כשלב נפרד בפרוצדורה ולא כפי שרשמתי למעלה. אם אני עושה כך, איך אני מוסיף דגלים כמו E-? האם יש פרוצדורה טסנדרטית שמשתמש בממשק עם דגלים?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    מצאתי תשובה לשאלה השניה (איך משתמשים בפרמטרים לממשק כשלב נפרד) בפרוצדורה בשם BANKPAGE_AMEXCARD. אבל אשמח לתשובות לגבי השאלה הראשונה, מדוע הקובץ שנוצר ריק כאשר יש שורות שגורמות לשגיאה.
    snoof123
    משתתף
    האמת שאין לי ניסיון כל כך ספציפית עם מה ששאלת ואני די זורק משליפה, אבל האם נתת לקובץ שלך סיומת err. כמו שהם כתבו במשתנה אחרי ה-E בתכנית שכתבת פה?

והאם אח"כ הוספת את המשתנה "msgfile" ? (לא יודע כמה הקובץ שגיאות יכול לעזור, אבל שווה לראות אם המערכת ממלאה לך את הקובץ השני של השגיאות).

בהצלחה נעם, תעדכן אחרי שתפתור את זה 🙂

NoamN
    משתתף
    none
    אני לא חושב שסיומת הקובץ אמור להשפיע. תכנית בדיקה אצלי עובדת נכון עם שורות שגויות נפלטות אל קובץ (עם סיומת ERR) אך אצל הלקוח, הקובץ (עם סיומת ERR) נותר ריק למרות שנתגלו שגיאות במהלך הקליטה.

דבר אחד שאני לא זוכר אם בדקתי: אולי השורות הללו אף נקלטו, למרות השגיאה. זה יסביר מדוע הקובץ ריק.

snoof123
    משתתף
    חחחחח מצחיקול, יצאתי מנקודת הנחה שבדקת את הקליטה של הרשומות.

עצתי אליך, תנסה להוציא גם DEBUG החוצה וגם את הMSGFILE כדי שתדע באמת מה קרה בממשק.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.