UNRESOLVED IDENTIFIER במסמך HTML

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי UNRESOLVED IDENTIFIER במסמך HTML

משתתף
    none
    כתבתי כמה מסמכי HTML אשר מתחכמים קצת עם פרמטר הקלט שלהם. דו"ח אחד מקבל רשימת לקוחות, וכיאות למסמך HTML, השלב הראשון הוא INPUT עם פרמטר PAR שמחובר לטבלת CUSTOMERS. אך לפני שלב HTMLCURSOR יש שלב SQLI אשר מבצע התניות שונות על רשימת הלקוחות באמצעות השורות הבאות

:OLDPAR = :$.PAR;
    LINK CUSTOMERS OLD TO :OLDPAR;
    SELECT SQL.TMPFILE INTO :$.PAR FROM DUMMY;
    LINK CUSTOMERS TO :$.PAR; /* this is now an empty table */

יש כמה בדיקות שמבוצעות מול טבלה CUSTOMERS OLD כאשר הפרוצדורה מוסיפה לקוח שעובר את כל הבדיקות לטבלת CUSTOMERS שמחוברת ל-PAR, כדי ש-HTMLCURSOR יעבוד על הלקוחות הללו. בקיצור, התכולה של הטבלה המלונקקת לפרמטר PAR בעת הפעלת הפרוצדורה אינה זהה לתכולה של הטבלה המלונקקת בשלב HTMLCURSOR.

הדו"ח עובד כמו שצריך, אבל כאשר אני מריץ "הכנת דו'ח/פרוצדורה מחדש", אני מקבל את ההודה UNRESOLVED IDENTIFIER : TEST_WWWSHOWCUSTA.PAR. ההודעה נעלמת כאשר אני מסיר את השורה :OLDPAR = :$.PAR; סימן ה-$ מכיל את שם הפרוצדורה לכן לכאורה הפרמטר אינו מוכר! יתכן שמדובר בתקלה בתכנית אשר בונה את הפרוצדורה מחדש: היא רגילה לראות משפטים כמו LINK CUSTOMERS TO :$.PAR אך לא מכירה מצב בו המשתנה (שהוא בעצם שם של קובץ זמני) נשמר במשתנה אחר.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    תעשה במקום זה SELECT INTO ולדעתי זה יסדר לך את ההודעה.

לא מעט צריכים לעשות את זה ככה אף על פי שלא ניכר למה השמה רגילה כמו שעשית לא יכולה לעבוד. אולי יכולה לעבוד אבל בודק הסינטקס לא מקבל את זה…

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    NoamN
    משתתף
    none
    אכן SELECT :$.PAR INTO :OLDPAR FROM DUMMY עובר את בדיקת התחביר וגם נותן את התוצאות הרצויות!

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.