הצעת מחיר ללקוח

פורומים שימוש במערכת הצעת מחיר ללקוח

משתתף
    שלום,
    כרגע אנחנו מוצאים את הצעות מחיר ללקוחות פוטנציאליים בגליונות Excel.
    לחברה יש כמה מוצרים שלכל אחד מהם יש פירוט משלהם.
    כרגע אני לוקחת את קובץ ה-Excel האחרון, משנה בו את שמות של הלקוחות וכמה פריטים מסויים (תלוי במדינה, 220V או 110V וכו') ושולחת ללקוח.
    האם קיימת אפשרות להכין ב-Zoom תבנית כזאת, שאני רק אשנה את שם הלקוח ולא הצטרך להליד שורות של מפרט המוצרי המבוקש?
    מקווה שהסברתי את עצמי בבירור.
    בתודה מראש,
    מרינה
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    מדוע לא לעבוד עם הצעות מחיר מתוך זום עצמו ישירות ללקוח שלך ? את יכולה להרויח מזה המון. מנגנון BPM לתזכורות ואתראות, חיבור לפרטי הלקוח ואנשי הקשר שלו, מחירונים ומקורות מחיר אחרים, סווג לפי סוגי מכירה, בסיס לפתיחת הזמנות לקוח, בניית הצעת המחיר מעץ המוצר, בגרסה 13 יש לך גם מהדורות הצעות מחיר שזה דבר מאוד שימושי, מטבעות ושערים. דוחות סיכומיים שמנתחים את ההצעות ועוד הרבה מאוד כלים טובים וחשובים.

בכל אופן, את יכולה לפתוח בזום הצעת מחיר ללקוח כללי, עם כל מה שאת רוצה שיהיה בפנים. לזרוק לתבנית אקסל של המסך. בזריקה לאקסל של מסך הפריטים כל הנתונים יגיעו לתבנית שתוכלי ממנה להמשיך כרצונך

מרינה לוי
    משתתף
    זה פחות או יותר מה שאני רוצה לעשות.
    אני פשוט לא יודעת איך עושים את זה.
    עיינן נוסף הוא שיש 2-3 תבניות מוגדרות – אחד לכל מערכת.פרט למערכות עצמן, לכל מערכת יש מספר רב של חלקים Stand Alone(לכל מערכת תוספות שונות), שלא שייכים לעץ מוצר של המערכת, אבל ניתן לשלב אותם עם המערכת, בהתאם לצרכי הלקוח.מדובר ב-10-15 לכל מוצר.
    איך אני מכינה הצעות מחיר כאלו?
    שוב פעם, מקווה שהסברתי את עצמי ברור.
    בברכה,
    מרינה
    Lior
    מנהל בפורום
    לא הבנתי מה את בוחרת. הצעות לכל לקוח מזום, או הצעות כלליות ואקסל ?
    מרינה לוי
    משתתף
    ידעתי שלא הייתי ברורה :dry:
    לא, כרגע אני משתמשת באקסל ורוצה לעבור ל-Zoom.
    מערכת ה-Zoom שלנו עדיין בשלבי הקמה.
    Lior
    מנהל בפורום
    בשביל זה צריך קצת יותר מידע.
    1. הבנתי שיש לך מכלולים שזה המוצרים העיקריים שאת מוכרת ויש להם עץ מוצר.
    2. הבנתי שיש גם מעין סטים של מוצרים נלווים לכל מוצר עיקרי שיוצא בהצעה.
    האם עד כאן אני מבין אותך נכון ?
    מרינה לוי
    משתתף
    אתה מבין מצויין!!!:laugh:
    רק בנושא הסטים הבהרה קטנה – מדובר סטים נפרדים לאותה המערכת ולא ניתן לאחד אותם לאיזה עץ מוצר כללי.
    Lior
    מנהל בפורום
    יש מנגנון שנקרא "סלי מוצרים". את יכולה לקבץ את הסטים שלך פעם אחת לכדי "סלים"
    כאשר את בונה הצעה, את בוחרת את המכלולים הראשיים, ואח"כ במסך הבן של ההצעה "סלי מוצרים", את בוחרת את הסטים שלך. המערכת תפרט את תכולת המוצרים מהסט אוטומטית בפירוט ההצעה.
    מרינה לוי
    משתתף
    המון תודה,
    זה נשמע לי בדיוק כמו מה שאני צריכה.
    רק, ברשותך, יותר הכוונה (אני עדיין רק לומדת את המערכת) – איפה כל הדברים האלו נמצאים, האם יש אשף שאני אוכל ללמוד ממנו ולא להטריד אותך בהמון שאלות מסוג "איזכפתור ללחוץ/לאיזה מסך ללכת"
    בברכה,
    מרינה
    Lior
    מנהל בפורום
    אשף:
    שווק ומכירות > הזמנות > אשפי הזמנות לקוח > אשף סלי מוצרים

בסביבת הדגמה את יכולה פשוט להכנס למסך סלי מוצרים הראשי(המסלול רשום בהודעה הקודמת), תגדירי כמה סלים, תפתחי הצעת מחיר לדוגמא, תעברי לבן של הצעת מחיר "סלי מוצרים", תבחרי סל, ותסתכלי מה קיבלת בפירוט.
    אם את נתקלת בבעיה ספציפית, תרגישי חופשי לשאול

מרינה לוי
    משתתף
    תודה.
    עזרת לי מאוד :laugh:
    הולכת לנסות
    מרינה לוי
    משתתף
    OK, יש בעיה קטנה.
    בסביבת העבודה כבר מוגדרים לי כל עצי מוצר וכל הפריטים, וסביבת ההדגמה הינה ריקה.
    יש איזשהי דרך להעביר נתונים מסביבת עבודה לסביבת הדגמה?
    אני רוצה לראות איך הנתונין יראו בסוף התהליך, אבל לא רוצה להדגיר אותם מחדש בסביבת ההדגמה.מצד שני, אני לא מספיק מנוסה ולא רוצה לשחק בסביבת העבודה.
    מה ניתן לעשות ?
    בברכה,
    מרינה
    Lior
    מנהל בפורום
    את יכולה להעתיק את החברה המקורית על ידי: מנהל המערכת > תחזוקת מערכת > טיפול בחברות > העתקת חברה.
    או בחברה האמיתית פשוט לבנות איזה סל לדוגמא, לפתוח הצעת מחיר ולקשור את הסל שפתחת. אח"כ לבטל אותה. העולם לא יתהפך מהצעה מבוטלת אחת במערכת 🙂
    מרינה לוי
    משתתף
    המון תודה.
    ושאלה נוספת (לא ממש קשורה לנושא) – הצעת מחיר יוצאת לי לא יפה.האם יש אפשרות לעצב/להקטין עמודות בצורה ידנית?
    אחרת כל המלל של המוצרים יוצא לי בשני דפים במקום בכמה שורות, כי עמודה של "Part Description" יוצאת מאוד צרה.
    בתודה מראש,
    מרינה
    Lior
    מנהל בפורום
    1. קליק ימני על ההפעלה של ההדפסה מהתפריט ובחירה בעיצוב. תסתירי עמודות אחרות שאינך צריכה

2. תסתכלי על הפורמט – עם תמונה ומפרט. אני אישית מאוד אוהב אותו בעבודה על טקסטים ארוכים בתיאור הפריט אבל זה עניין של צרכים וטעם אישיים

מרינה לוי
    משתתף
    כבר הסתרתי כל מה שאני לא צריכה – טעות.
    חשבתי שעשיתי זאת, אבל לא בהצעות מחיר.
    בהמחעות מחיר אני לא מוצאת איפה זה נמצא…תעזור לי, בבקשה.
    שאלה איך להגדיל את העמודה של תיאור פריט…יש לך איזה פטנט ?:)
    שאלה נוספת – יש לי מוצר שיחידה ראשונה שלו נמכרת , נגיד, ב-500 ש"ח, אבל אם הלקוח קונה יוצר מיחידה אחת, את המוצר השני הוא יקבל ב-300 ש"ח(לדוגמא, עבור יח' אחת הלקוח ישלם 500 ש"ח, עבור 2 יח' – 800 ש"ח, עבור 3 – 1,100 ש"ח).
    איך ניתן להציג זאת בהצעת המחיר ?
    בתודה מראש
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.