הצעת מחיר ללקוח

פורומים שימוש במערכת הצעת מחיר ללקוח

משתתף
    שלום,
    כרגע אנחנו מוצאים את הצעות מחיר ללקוחות פוטנציאליים בגליונות Excel.
    לחברה יש כמה מוצרים שלכל אחד מהם יש פירוט משלהם.
    כרגע אני לוקחת את קובץ ה-Excel האחרון, משנה בו את שמות של הלקוחות וכמה פריטים מסויים (תלוי במדינה, 220V או 110V וכו') ושולחת ללקוח.
    האם קיימת אפשרות להכין ב-Zoom תבנית כזאת, שאני רק אשנה את שם הלקוח ולא הצטרך להליד שורות של מפרט המוצרי המבוקש?
    מקווה שהסברתי את עצמי בבירור.
    בתודה מראש,
    מרינה
מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    את יכולה להדפיס לוורד ושם לשחק עם זה. ואח"כ לשלוח ללקוח.

1. אם התכוונת שהמערכת תתמחר לך לפי כמויות ולפי הכמות בהצעה תתן מחיר ליחידה את זה תגדירי במחירון הבסיס.
    2. אם את רוצה להציג ללקוח את המדרוג הזה בהצעה את יכולה לרשום אותו בטקסט למוצר, ואז זה יגיע לכל הצעה (וגם לכל תעודה אחרת) שכוללת את המק"ט הזה. או לרשום אותו ידנית בכל הצעה מחדש. אם היית על פריוריטי הייתי יכול להציע לך כוון מעניין לפיתוח פרטי.

מרינה לוי
    משתתף
    מי שבפועל יוציא את ההצעות מחיר יהיה המנהל שלי – ואני לא מדמיינת אותו יושב ומשחק עם Word :laugh: .אין לו זמן לזה(באמת, הבן אדם עסוק מעל הראש).
    אז יש דרך להסתיר את העמודות (אני צריכה רק אחת, את PN) ויש דרך לשלוט ברוחב של עמודה ?

בעיה עיצובית נושפת – שם המוצר "נבלע" בתוך הטקסט הרב שרשום על המוצר.
    יש איזה דרך להדגיש את הכותרת (תיאור מוצר) ?

בתודה מראש,
    מרינה

מרינה לוי
    משתתף
    טוב, לא מצליחה לתקן את ההודעה הקודמת משום מה…
    אז ככה – בעזרתך הרבה הצלחתי לעשות הכל, כמו שהבוס שלי רוצה : גם כל המוצרים , וגם הדגשתי את שם המוצר לעומת המלל בתאור המוצר. אבל הבעיה הרצינית שנשארה היא בהדפסה : כאשר אני מדפיסה, הוא מדפיס לי התחלה של רשומה בדף אחד והמשך בדף שני(כאילו חותך את התא של המלל).
    האם יש איזשהי דרך לעצב את הדוח /להגדיר את הדו"ח כך התאים ייצוא מלאים (כמו ב-Word או-Excel, ששם כאשר עמודה גדולה מדי לדף בהדפסה, היא יורדת אוטומטית בהדפסה לדף הבא).
    בתודה ענקית מראש,
    מרינה

נ.ב. – איך ניתן להגדיר שהמוצר הראשון יהיה במחיר מסויים וכל מוצר נוסף יהיה בהנחה (אבל הראשון עדיין יהיה במחיר מלא)? אני יודעת רק לעשות הנחה לכל המוצרים לפי הכמות 🙁

Lior
    מנהל בפורום
    1. אני לא חושב שיש אפשרות. אם מישהו מצא פתרון לבעיה, אני אשמח לשמוע
    2. כנ"ל. לרשום ידנית.
    מרינה לוי
    משתתף
    שלום,
    יש לי שאלה נוספת בנושא הצעות מחיר ללקוח:
    יש לי לקוח שבתור מטבע שלו הוגדר לו $.
    בצורה חריגה הוא ביקש להוציא לו הצעת מחיר ולחייבו עבורה(עבור ההזמנה שתצא.או לא תצא) ביורו.
    אני ניגשתי למסך "הצעות מחיר ללקוח", מילאיתי את השם הלקוח, מילאיתי את שדה המוצר , שיניתי את המחיר וכאשר ניסיתי לשנות את המטבע, המערכת Zoom לא נותנת לי לעשות זאת ומוציאה הודעה כזאת :"מטבע ברשומת השורה יכול להיות שונה ממטבע התעודה רק אם מטבע התעודה הכללי הינו "שקלים"".
    מה זה אומר? על איזה תעודה מדובר? איך אפשר לשנות הסוג המטבע בהצעת המחיר?
    בתודה מראש,
    מרינה

נ.ב. כרגע שיניתי את המטבע בהגדרות של הלקוח ל"ש"ח". כנראה שזאת לא היתה הבעיה, כי ההצעה הקיימת עדיין לא מאפשרת לי לשנות את סוג המטבע.

היי מרינה,

במסך הצעות מחיר ללקוח, בלשונית 'מחירים' קיים שדה חובה של מטבע. הוא מתמלא בברירת מחדל שלו לפי המטבע שהוגדר מראש ללקוח. את יכולה לשנות אותו ליורו . במסך הבן פירוט את יכולה להמשיך לעבוד כרגיל. כל מקט שתוסיפי יהיה לפי מחיר יורו במקרה זה.

אלון.

מוצגות 6 תגובות – 16 עד 21 (מתוך 21 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.