צביעת רשומות בדו"ח

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי צביעת רשומות בדו"ח

משתתף
    שלום,

הוספתי לדו"ח מלאי סטנדרטי של המערכת, עמודת תאריך תפוגה עבור חומרי גלם (עמודת SERIAL.EXPIRYDATE) ואני רוצה שהערך בעמודה זו יצבע באדום כאשר תאריך התפוגה קטן או שווה לתאריך הפקת הדו"ח.

אני זקוקה להסבר כיצד ניתן לעשות זאת. אני יודעת שעלי להוסיף את עמודת HTMLCOLORS.COLOR, אך אני לא יודעת איך ואיפה לכתוב את ההתניה.

אשמח לקבל הסבר מפורט.

תודה,
    שפרה

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • Replies
    היי, עשיתי זאת – ולמרות שעמודת הצבע היתה 0 ולא 1 – כלומר הערך לא היה שלילי – היא עדין נצבעה

ממש מוזר – מנסה להבין מה גרם לעמודה להצבע גם כן…

תודה , בכל מקרה

אשמח אם יהיו עוד רעיונות

yitzchok
    משתתף
    IL
    אם את רואה צבע בשורות לא נכונות, צמודות לשורות הנכונות (נראה לי שהיתה שורה מתחת לנכונה, אבל אולי להיפך) זה נשמע כמו הבאג שהזכרתי.
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    מה הכוונה היתה שורה מתחת /מעל  – איך אפשר לבדוק זאת?

תודה

yitzchok
    משתתף
    IL
    אולי לא הבנתי נכון את הבעיה שלך.

אני מדבר על מצב בו יש דו"ח טבלאי ורוצים לצבוע בעמודות מסוימות (קבועות) בשורות מסויומות (דינמית לפי נתונים).

נגיד רוצים לצבוע בשורה 4 בדו"ח וכל התנאים נכונים, ויודעים בוודאות שהביטוי מוציא את בצבע בשורות הנכונות בשאילתא של הדו"ח. אבל משום מה יש צבע בשורה 3 (דומני, אבל אולי היה שורה 5, כבר עבר מעל שנה) למרות שאין שום דבר שאמור לצבוע את השורה ההיא.

זה הבאג, אותו פתרו בגרסה 19 עבור עמודה יחידה/ראשונה שקובעת צבע.

זאת הבעיה שלך?

אם לא, אני, כמו נעם, תקוע בלי רמת פירוט יותר גבוהה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    הכוונה – שנצבעים גם הנתונים שעונים על התנאי ובנוסף נצבעים גם הערכים בחלק שורה מעל או 2 שורות מעל – ללא סיבה מוצדקת

יש לנו גרסה 20.0

ההיתי שולחת צילום מסך – אך משום מה לא נותן לי להוסיף תמונה להודעה שלי – מקבלת הודעה שאיני מורשית – לא יודעת מה קובע או מיקובע??!

אפשר לשלוח לך למייל צילומי מסך , אולי יעזור להבין.

תודה על ניסיון העזרה..

מוצגות 5 תגובות – 16 עד 20 (מתוך 20 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.